یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۹

مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

برنامه آموزش فعالان نشریات دانشجویی ادامه خواهد داشت

شورای ناظر بر نشریات

مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جلسه شورای ناظر بر نشریات دانشجویی گفت: برنامه آموزش فعالان نشریات دانشجویی سال بعد نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش مفدا تبریز، محمود فیضی مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در آخرین جلسات شورای ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: همکاری اعضای شورای ناطر بر نشریات دانشجویی در سالی که گذشت جای تقدیر دارد؛ از حمایت ها و دید مثبت مسیولان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، دکتر محمدحسین صومی و دکتر محمد آقازاده نیز ممنونیم.

وی اضافه کرد: دغدغه و همکاری نمایندگان پیشین مدیران مسیول نشریات مثال زدنی بود و به نوبه خودم از حضور وتلاش هایشان ممنونم و برای نمایندگان جدید منتخب مدیران مسئول نشریات دانشجویی آرزوی توفیق و موفقیت دارم.

وی در ادامه گفت: برگزاری کلاس ها و کارگاه های مختلف آموزشی از جمله مهم ترین فعالیت های خانه نشریات دانشجویی در سال ۱۳۹۷ بود و با توجه به بارخورد مثبت برگزاری این کارگاه ها در ارتقا سطح نشریات دانشجویی در سال آینده نیز بر اساس نیازسنجی از فعالان نشریات دانشجویی ادامه خواهد یافت.

فیضی تلاش ها، فعالیت ها، ذوق و خوشفکری کارشناس خانه نشریات دانشجویی را از جمله موثرترین عوامل در رغبت و کمک جامعه فعالان نشریات دانشجویی به شرکت در کارگاه ها و کلاس های آموزشی عنوان کرده و از وی تشکر کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.