یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۸

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی مشهد:

سنگر علم و دانش و نیز خدمتگزاری به میهن همراه با تخصص متعهدانه یکی از مصادیق بارز ایثار است

حاجی زاده_مشهد

دکتر اسماعیل‌زاده مدیر امور فرهنگی دانشگاه و نماینده ریاست دانشگاه علوم پزشکی مشهد به اتفاق امیرصالح‌مقدم مدیر امور دانشجوئی با هدف بررسی و نظارت بر اردوی راهیان نور از کاروان دانشگاه در استان خوزستان بازدید کردند.

به گزارش مفدا مشهد، دکتر اسماعیل‌زاده مدیر امور فرهنگی دانشگاه و نماینده ریاست دانشگاه علوم پزشکی مشهد به اتفاق امیرصالح‌مقدم مدیر امور دانشجوئی با هدف بررسی و نظارت بر اردوی راهیان نور از کاروان دانشگاه در استان خوزستان بازدید کردند. در این بازدید که باعث خوشحالی و دلگرمی دانشجویان شد، ایشان ضمن بررسی عملکرد پرسنل اجرائی اردو، به اتفاق سایر دانشجویان در سومین روز بازدید از مناطق جنگی جنوب از یادمان شهدای هویزه و طلائیه شرکت کردند و به رسم ادب، سر تعظیم بر جوانمردی‌ها و دلاوری‌های مردمانی فرود آوردند که در روزگاری نه چندان دور با بذل جان خویش، از کیان وطن و ارزش‌های اسلامی و میهنی خود دفاع نمودند.

دکتر اسماعیل‌زاده با اشاره به اینکه شرکت در این همایش ملی و بازدید هرروزه از این مناطق در این فرصت کوتاه، غنیمتی ارزشمند است تا توشه جوانی خود را از زلال معرفت و ایمان پر کنند، توجه دانشجویان را به این نکته جلب کرد که سنگر علم و دانش و نیز خدمتگزاری به میهن همراه با تخصص متعهدانه یکی از مصادیق بارز ایثار است و امروزه جامعه دانشگاهیان می‌بایست با تکیه بر اندوخته‌های ایمانی و علمی خویش ادامه دهنده راه شهدا در عرصه علم و دانش مدرن باشند. در اردوی راهیان نور امسال برای اولین بار ۵ نفر از اساتید محترم دانشگاه نیز حضور داشتند که دکتر اسماعیل‌زاده ضمن دیدار با این اساتید از حضور آنان تشکر کرد.

دکتر اسماعیل‌زاده از حمایت و پشتیبانی همه جانبه ریاست محترم دانشگاه و معاون محترم فرهنگی-دانشجویی تشکر کرد. وی همچنین مراتب قدردانی و سپاس خود را از بسیج دانشگاه که مجری اردوی راهیان نور امسال می‌باشد، اعلام نمود و برای همه دانشجویان حاضر در این سفر آرزوی موفقیت نمود.

در این بازدید بر سیاق روزهای گذشته، راویان نور از روزهای پرافتخار دفاع مقدس و حماسه‌های به یادماندنی فرزندان دلاور و پرافتخار ایران اسلامی گفتند تا دانشجویان بیش از پیش حال و هوای آن روزها را درک نمایند.

کاروان راهیان نور دانشگاه علوم پزشکی مشهد شامل۳۲۶ نفر از دانشجویان خانم و آقا و همچنین کاروان متأهلین (برای نخستین بار) می‌باشد که در طول اقامت و اسکان سه روزه خود در استان خوزستان از مناطقی نظیر فتح المبین، فکه، دهلاویه، طلائیه، خرمشهر، اروند، آبادان و شلمچه دیدار کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.