یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۶

کارشناس نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه پرشورتر از سال های قبل بود

شورای ناظر بر نشریات

کارشناس نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در آخرین جلسه شورای ناظر بر نشریات دانشجویی عنوان کرد:انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشربات دانشجویی داتشگاه پرشورتر از سال های قبل بود.

به گزارش مفدا تبریز، محمد پارسایی کارشناس نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در آخرین شورای ناظر بر نشریات ایت این دانشگاه در سال ۱۳۹۷ در جمع اعضای این شورا گفت: از همکاری و حضور مستمر تک تک اعضای شورا که دغدغه اعتلای بسترهای قلم زنی در این دانشگاه را دارند بسیار متشکر و ممنونم و از حمایت ها و مساعدت های دکتر محمد آقازاده و مهندس محمود فیضی سپاسگزار می باشم، همکاری و کمک های دانشجویان نیز در ارتقا کمی و کیفی نشریات دانشجویی بسیار موثر بود.

وی افزود: نشریات دانشجویی در سالی که گذشت پیشرفت خوبی داشته است به طوری که ما اکنون هشتاد و هشت عنوان نشریه در دانشگاهمان داریم که طبق پروتکل های اعلامی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی نزدیک به شصت عنوان نشریه فعال هستند.
وی ادامه داد: به لطف الهی امسال انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با رقابت انتخاباتی مدیر مسئول پنج نشریه دانشجویی و حضور پر شور مدیران مسئول نشریات برگزار شد.
پارسایی تصریح کرد: علاوه بر اینکه در این انتخابات شور و شوق و دغدغه مدیران مسئول نشریات دانشجویی احساس می شد تعداد شرکت کننده در این انتخابات نیز از انتخابات های سالهای قبل بیشتر لود و این نشان دهنده این است که دانشجویان ما در مورد عرصه نشریات دغدغه مند هستند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.