یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۲

با پیگیری معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمان;

دو نفر پرسنل مصدوم حادثه اتوبوس راهیان نور دانشگاه به کرمان منتقل شدند

برگشت مصدومین

به دنبال حادثه انفجار ناشی از نشت گاز از خط انتقال گاز اهواز به رامهرمز، اتوبوس حامل تعدادی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمان در این حادثه خسارت دید و دو نفر از پرسنل مصدوم شدند که پس از دریافت درمان های اولیه با حال عمومی مناسب امروز به کرمان منتقل شدند.

به گزارش مفدا کرمان، خانم ها خدایی و زاهدی پرسنل مصدوم حادثه حریق اتوبوس به دنبال انفجار ناشی از نشت گاز از خط انتقال گاز اهواز به رامهرمز با پیگیری  معاون دانشجویی و فرهنگی امروز با پرواز مستقیم به کرمان منتقل شدند و از سوی معاون دانشجویی فرهنگی، نکونام و قربانی مدیران دانشجویی و فرهنگی و حجت الاسلام پور حبیبی، نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان، در فرودگاه  مورد استقبال و دلجویی قرار گرفتند.

بارونی پس از مراسم استقبال، در فرودگاه بین المللی کرمان به خبرنگار مفدا گفت، خداروشکر شرایط جسمانی هر دو نفر مطلوب است،  علی رغم این، هماهنگی های لازم به منظور پیگیری روند درمانی این دو نفر انجام شده است.

 معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمان افزود: با مسئولین و دانشجویان کاروان اعزامی در تماس هستیم، سایر دانشجویان در سلامت کامل به سر می برند، ملزومات ضروری مورد نیاز دانشجویان فراهم شده است و از طریق شرکت نفت اقدام به تدارک اتوبوس استاندارد صورت گرفته است. دکتر بارونی گفت این عزیزان با خاتمه سفر خود امروز بعد از ظهر به سمت کرمان باز خواهند گشت.

گفتنی است، مصاحبه  خبرنگار مفدا با مصدومین به زودی منتشر می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.