یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶

آخرین نشست هیئت آمادگی جسمانی در سال ۹۷ برگزار شد

امادگی جسمانی

آخرین نشست هیئت آمادگی جسمانی در سال ۹۷ با حضور رئیس تربیت بدنی، رئیس هیئت آمادگی جسمانی و اعضای هیات در محل سالن کنفراس معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزارشد.

به گزارش خبرنگار مفدا یزد،  دکتر اعلایی رئیس هیئت آمادگی جسمانی دانشگاه هدف اصلی تشکیل هیئت و فعالیت آن را نفوذ ورزش در فرهنگ خانواده ها دانست.
وی لازمه کار این هیئت را در سال آینده امکان استفاده پرسنل و خانواده های آنان از ظرفیت های ورزشی درون و برون دانشگاهی بیان کرد تا جسم و روح سالمی را جهت زندگی موفق کسب نمایند.
وی از رییس تربیت بدنی دانشگاه به عنوانمدیر بسیار فعال و موثر نام برد که با اقدامات اثربخشی که تاکنون انجام داده اند، سردمدار ورزش استان نیز می باشند.
اعلایی یکی دیگر از وظایف مهم این هیئت در سال جدید را فعالیت بیش از پیش رشته آمادگی جسمانی در شهرستان ها دانست و تاکید کرد: هر شهرستان از طریق یک رابط در رشته آمادگی جسمانی می تواند گام های موثری جهت حفظ سلامت افراد بردارد.
 در ادامه ساده رئیس اداره تربیت بدنی با بیان اینکه شاه کلید تمام رشته ها، رشته آمادگی جسمانی می باشد اظهارامیدواری کرد: با وجود رئیس فعال و اعضای کارآمد این هیئت ورزشی، فعالیت های موثر و کارا در سال آینده را جهت پیشبرد ورزش دانشگاه افزایش یابد.
گفتنی است؛ در ادامه این نشست فعالیت های انجام شده سال گذشته هیات بررسی و پیشنهاداتی جهت راهبرد بهتر این رشته در سال ۹۸ ارائه شد.
در پایان جلسه نیز از رئیس هیئت و اعضای آن به پاس زحمات خود در سال گذشته با اهدای لوح و هدیه تقدیر شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.