یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹

گفتگو با قهرمان رشته دارت دانشگاه علوم پزشکی فسا در چهارمین المپیاد ورزش های همگانی وزارت بهداشت

صلحی فسا

خبرنگار مفدا به سراغ آقای فرزاد صلحی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی فسا ، قهرمان رشته دارت در چهارمین المپیاد ورزش های همگانی وزارت بهداشت رفت و با وی به گفتگو نشست.

خبرنگار مفدا به سراغ آقای فرزاد صلحی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی فسا، قهرمان رشته دارت در چهارمین المپیاد ورزش های همگانی وزارت بهداشت رفت و با وی به گفتگو نشست.

خبرنگار مفدا: با سلام و وقت بخیرلطفاً خودتان را معرفی کرده و در خصوص رشته ورزشی خود توضیحاتی ارائه دهید.

فرزاد صلحی: به نام خدا، درود وقت شما هم بخیر. صلحی هستم دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی فسا

رشته ی ورزشی دارت با هدف افزایش تمرکز و محاسبات عددی و هماهنگی بیشتر عضلات اولین بار توسط کشور انگلیس ارائه شد و هر ساله در بسیاری از کشور ها بمنظور رسیدن به این اهداف از سنین پایه در مدارس اموزش داده میشود.

خبرنگار مفدا: هدف شما از انتخاب این رشته ورزشی و فعالیت در این عرصه چیست؟

 فرزاد صلحی: من بدلیل علاقه ای که به ورزش های تمرکزی داشتم دارت را با هدف افزایش تمرکز انتخاب کردم البته دیدن مسابقات بازیکن های حرفه ای شیراز از نزدیک در علاقه من تاثیر زیادی گذاشت

خبرنگار مفدا: در این رشته ورزشی، چند سال کار کرده اید و تمرین ها به چه صورت بوده است؟

فرزاد صلحی: حدودا پنج سال از اولین تمریناتم گذشته است که در این مدت، ظرف یک سال گذشته تمرینات منظم تری داشتم

خبرنگار مفدا: سطح مسابقات را چگونه ارزیابی میکنید؟

فرزاد صلحی: سطح مسابقات بسیار عالی بود مقام اوران دوره های قبل امسال هم حضور پررنگی داشتند و علاوه بر ان ها چند بازیکن با سطح بالا به ان ها اضافه شده بودند و در مجموع ۵۴ دانشگاه نمایندگان خود را در این رشته اعزام کرده بودند.

خبرنگار مفدا: المپیادهای ورزشی و محیط رقابت را چگونه ارزیابی می کنید؟

فرزاد صلحی: قطعا برگزاری چنین رقابت هایی به صورت هر ساله میتواند انگیزه ی خوبی برای دانشجویان علوم پزشکی برای ورزش کردن و اشنایی با ورزش های مختلف باشد.

خبرنگار مفدا: داروی مسابقات در نظر شما چگونه بود؟

فرزاد صلحی: با توجه به این که هر ساله از دارت بازان حرفه ای خطه شمال بعنوان داوران مسابقات استفاده میشود داوری راضی کننده و کم نقص بود.

خبرنگار مفدا: بنظر شما چگونه می توان در رشته های مختلف تربیت بدنی شاهد موفقیت باشیم؟

فرزاد صلحی: برای موفقیت در رشته های مختلف تربیت بدنی نیاز به داشتن تمرینات منظم و مربی های حرفه ای و دانشجویان با پشتکار و استعداد است که استعدادهای خوبی در دانشگاهمان داریم که میتوانند با تلاش بیشتر در سال های اینده مقام اور باشند.

خبرنگار مفدا: نظر شما در مورد فعالیت های اداره تربیت بدنی دانشگاه چیست؟

فرزاد صلحی: اداره ی تربیت بدنی دانشگاه خوشبختانه همیشه حامی بود و از نظر تجهیزات ورزشی کمبودی در دانشگاه در رشته دارت نداشتیم، جا دارد از اقای فرزاد خسروی سرپرست اداره تربیت بدنی دانشگاه تشکر ویژه داشته باشم که زحمت زیادی در جهت پیشرفت دارت دانشگاه کشیدند و همچنین از معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، آقای دکترنقدی بابت زحمات و پیگیری ایشان کمال تشکر را دارم.

خبرنگار مفدا: انتظار (و درخواست) شما از مسئولین دانشگاه در حیطه تربیت بدنی چیست؟

فرزاد صلحی: درخواستم به مسئولین دانشگاه در حیطه ی تربیت بدنی توجه به نقص های موجود و تلاش برای رفع ان هاست که انشاالله بتوانیم هر ساله پیشرفت های چشمگیری داشته باشیم

خبرنگار مفدا: و اما کلام اخر

فرزاد صلحی: برای همه ی عزیزان ارزوی سعادت و نیک بختی دارم. انشالله در همه ی مراحل زندگی با تلاشتان ارزوهایتان را به خاطره تبدیل کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.