یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۹

با حضور اعضای شورای مرکزی انجمن‌های علمی؛

کارگاه کار تیمی و تیم‌سازی و تمرین در قالب بازی در نشست انجمن‌های علمی برگزار شد

نشست انجمن های علمی دانشجویی

اعضای شورای مرکزی انجمن‌های علمی در نخستین روز از نشست خود در مشهد قدس در کارگاه کار تیمی و تیم سازی حضور یافتند و در قالب بازی کار تیمی را تمرین کردند.

به گزارش مفدا، نشست اعضای شورای مرکزی انجمن‌های عملی دانشجویان علوم پزشکی امروز ۲۵ اسفند ماه در مجتمع فرهنگی آموزشی وزارت بهداشت در مشهد برگزار شد. در این نشست اعضای شورای مرکزی ۱۱ انجمن علمی حضور داشتند.

این نشست امروز با برگزاری کارگاه "آشنایی با مقدمات کار تیمی و تیم سازی" آغاز به کار کرد.

در این کارگاه که از صبح تا ساعت ۱۸:۳۰ به طول انجامید دکتر استاد سالار ارزیده و دستیار ایشان محمد حسین ارزیده حضور یافتند و موضوعاتی از جمله مزایا و معایب کار تیمی، مسائل و چالش‌های کار تیمی و دستاورد کارهای تیمی موفق و شکست خورده را بیان کردند.

در ادامه این کارگاه دانشجویان در تیم‌های مختلف به انجام کار تیمی در قالب بازی پرداختند و موارد مطرح شده در کارگاه را به صورت عینی تجربه کردند و مورد بررسی قرار دادند.

دکتر سالار ارزیده در گفتگو با مفدا به تشریح اهداف این کارگاه پرداخت و گفت: هدف از طرح این موضوعات بیان ارزش و تاثیر دو عامل طراحی خوب تیم و اعضای مشارکت کننده در کار تیمی، بر نتایج یک تیم بود.

وی همچنین خاطر نشان کرد: بازخورد دانشجویان نسبت به کارگاه مثبت و همکاری آنها فراتر از انتظار بود.

ارزیده همچنین تاکید کرد: برگزاری این نوع کارگاه‌ها بسیار مهم و ضروری است و دانشجویان به آموختن مهارت کار تیمی به خصوص در حوزه سلامت نیاز دارند.

نخستین روز نشست دبیران انجمن‌های علمی با زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) پایان یافت.

گفتنی است فردا در دومین روز این نشست مجامع عمومی انجمن‌های علمی به ارائه گزارش خواهند پرداخت و جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با امیر للـه‌گانی مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.