دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹

بسیج دانشجویی علوم پزشکی جیرفت برگزار کرد؛

اعزام ۱۲۰ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به اردو راهیان نور

اردو راهیان نور

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از اعزام ۱۲۰ دانشجوی پسر و دختر این دانشگاه به اردوی راهیان نور خبر داد.

به گزارش مفدا جیرفت، محمدرضا مشایخی دولت آبادی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در گفتگو با مفدا جیرفت در باره اعزام دانشجویان به اردو راهیان نور اظهار کرد : این اردو با حمایت دکتر اصغر مکارم رئیس دانشگاه و بسیج دانشجویی  با عنوان «از پیله تا پرواز» با برگزاری ایستگاه ثبت نام در محل ورودی ساختمان معاونت فرهنگی دانشجویی ، فضای مجازی و..انجام گرفت و مجموعا" ۱۲۰ دانشجوی این دانشگاه به اردو راهیان نور اعزام شدند که از این تعداد ۴۰ دانشجوی پسر و ۸۰ دانشجوی دختر در قالب دو کاروان مجزا به یادمان های مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

وی افزود: کاروان دانشجویان پسر از ۱۵ تا ۲۰ اسفند و دانشجویان دختر از ۲۲تا ۲۷ اسفند ۹۷ برای بازدید از یادمان های هشت سال دفاع مقدس به استان اهواز اعزام شدند.

معاون فرهنگی و دانشجویی بیان داشت : اعزام دانشجویان با هدف گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و تقویت روحیه ایستادگی و مقاومت انجام می شود و دانشجویان اعزامی به مدت ۵ روز از مناطق عملیاتی شلمچه ، دهلاویه، طلاعیه، هویزه و... بازدید کردند.

گفتنی است، بدرقه کاروان دانشجویان دختر با حضور دکتر سیدفریدون افضلی جانشین رئیس دانشگاه ، معاون و مدیر فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷ از محل مجتمع خوابگاه های دانشجویی دانشگاه انجام شد و محمدرضا مشایخی دولت آبادی و حجه الاسلام مشایخی کارشناس فرهنگی کاروان دانشجویان دختر را همرای کردند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در پایان از کادر اجرایی بسیج دانشجویی ،محمدرضا دهقان پورفراشاه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه و جواد عسکر پور  به جهت پیگیری برگزاری اردوهای راهیان نور تقدیر و تشکر کرد.

عکاس: مهدی امام بخش/ دبیر سرویس فرهنگی مفدا جیرفت

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.