چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۲

دانشگاه علوم پزشکی بم

برگزاری مراسم تکریم و تجلیل ازخانم دکتر قاسمی معاون آموزشی سابق دانشگاه علوم پزشکی بم

مراسم تجلیل از معاونت آموزشی

برگزاری مراسم تکریم و تجلیل ازخانم دکتر قاسمی معاون آموزشی سابق دانشگاه علوم پزشکی بم

به گزارش مفدا بم ، در مراسمی  که روز سه شنبه بیست ویکم اسفندماه جاری با حضور مهندس بنی اسدی معاون دانشجویی و فرهنگی، دکتر آقا عسکری معاون آموزشی، حجت الاسلام مظاهری نیا مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه ، روسا و معاونین دانشکده‌ها، مدیران و جمعی از اساتید و همکاران شاغل در پردیس دانشگاه علوم پزشکی بم، برگزار شد؛ از زحمات و خدمات  ارزنده سرکار خانم دکتر قاسمی، معاون سابق آموزشی دانشگاه تجلیل بعمل آمد. 

حاج آقا مظاهری نیا در این مراسم با قدردانی از پذیرش مسئولیت این حوزه خطیر توسط دکتر آقا عسکری، به خدمات ارزنده خانم دکترقاسمی اشاره کرد و افزود: مدیریت یک امر اعتباری است و توفیق خدمت گذاری، توفیق بزرگی است و انسان می تواند از این فرصت طلایی در جهت خدمت به خلق، نهایت بهره را ببرد.

همچنین مهندس بنی اسدی نیز ضمن تبریک به دکتر آقا عسکر، معاون محترم آموزشی دانشگاه و آرزوی موفقیت برای ایشان، اظهار داشت: خدمات ارزنده خانم دکترقاسمی در بخش های مختلف حوزه معاونت آموزشی دانشگاه برای همگان قابل توجه و چشمگیر است که در این میان، اجرایی نمودن برنامه های طرح تحول و نوآوری در حوزه آموزش، کسب مجوز اعتباربخشی موسسه ای، بیمارستان آموزشی پاستور، اعتباربخشی دانشکده پزشکی، آموزش مداوم، تبدیل وضعیت و ارتقاء اعضای هیأت علمی و انسجام بخشی به آن از جمله خدمات ارزنده ایشان به شمار می رود.

سرکار خانم دکتر قاسمی نیز در این جلسه ضمن قدردانی از تمامی همکاران خود به برخی از مشکلات و چالش های حوزه آموزش اشاره وگزارشی از اقدامات صورت‌گرفته در دوره تصدی مسئولیت در این حوزه را ارایه نمودند.

معاون سابق آموزشی دانشگاه به دکتر آقا عسکری در سمت جدید تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد: با تلاش همه مدیران و همکاران دانشگاه در مسیر  رشد و ارتقای حوزه معاونت آموزشی موفق و موید باشد.

در پایان مراسم از زحمات و خدمات خانم دکتر قاسمی با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از سوی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بم و روساء و معاونین دانشکده ها و مدیران حوزه معاونت آموزشی و مدیر مالی پردیس دانشگاه تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.