چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۹

با امضای تفاهم نامه همکاری صورت گرفت

استفاده از ظرفیت هنری و فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در جشنواره سیمرغ

سراب

مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی سراب خبرداد:برای حضور فعال و اثربخش در جشنواره فرهنگی سیمرغ ،از ظرفیت هنری هنرمندان و موسسات هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سراب استفاده خواهد شد.

به گزارش "مفداسراب" جواد عباس زاده مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی سراب به همراه سفیران سیمرغ دانشکده نشست مشترکی با رضا شفیع نژاد رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی سراب برگزارکردند.

جواد عباس زاده با بیان اینکه جشنواره فرهنگی سیمرغ فرصتی طلایی برای ظهور و بروز استعدادهای هنری و فرهنگی دانشجویان است،اظهارکرد: با توجه به اینکه برای حرکت به سمت حرفه ای شدن آثار و مطالب ارسالی به جشنواره نیازمند راهنمایی ها و آموزش های لازم از طرف استادان صاحب نظر در بخشهای مختلف جشنواره هستیم در همین راستا در جهت استفاده از ظرفیت های هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این زمینه آمادگی کامل داریم.

وی یاداورشد: جشنواره سیمرغ رویداد بزرگی فرهنگی و هنری است وچه بسا در بستر برگزاری این جشنواره آثار اثربخشی تولید و هنرمندان ارزشمندی تحویل جامعه شود.

رضا شفیع نژاد رئیس اداره ارشاد اسلامی سراب در این نشست بر آمادگی این اداره برای همکاری با دانشکده علو.م پزشکی سراب در جهت هم افزایی جشنواره تاکید کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.