چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۷

مراسم دورهمی صمیمانه همکاران معاونت فرهنگی دانشجویی علوم پزشکی بیرجند در پایان سال ۹۷

بیرجند/دورهمی صمیمانه

نشست صمیمانه همکاران معاونت فرهنگی دانشجویی با حضور سرپرست این حوزه و مدیران فرهنگی دانشجویی برگزار و در پایان این مراسم با اهدای لوح از همکاران تقدیر شد.

به گزارش مفدا بیرجند، رئیس دانشگاه که همزمان سرپرستی معاونت فرهنگی دانشجویی را عهده دار می باشد در این نشست با قدردانی از زحمات ارزشمند همکاران در طول سال جاری و یادآوری بخشی از خدمات دکتر ناصری سرپرست سابق این حوزه گفت: خوشحالم کارها در ماه های اخیر به خوبی انجام و ارائه خدمات در این حوزه دچار وقفه نشده است.
دکتر محمد دهقانی فیروزآبادی با تاکید بر حساسیت حوزه فرهنگی دانشجویی و اظهار اینکه برای پیشبرد اهداف دانشگاه چگونگی انجام کار مهم است اضافه کرد: پیش نیاز انجام صحیح و دقیق کارها و وظایف، تعهد و وجدان کاری است
وی با تاکید بر اینکه در انجام کارها باید قضاوت فردی و اخروی داشته باشیم خاطرنشان کرد: این نکته بسیار مهم است که در پایان کار روزانه و یا بازه زمانی ماهانه، سالانه و پس از ۳۰ سال خدمت کارمند احساس کند آنچه که وظیفه او بوده است به درستی انجام داده و حتی فراتر نیز کار کرده است.
دکتر دهقانی با اشاره به آیه قرآنی وَمَن یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَل لَّهُ مَخْرَجًا وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ افزود: برکت مفهومی است که همه ما در زندگی آن را احساس و گاهی تجربه کردیم روزی از جایی می رسد که حسابش را نمی کردیم.
سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی با بیان اینکه نیروی انسانی سرمایه اصلی دانشگاه است و مدیران در رده های مختلف رفتنی هستند خاطرنشان کرد: باید همه ما به اینکه جزئی از خانواده بزرگ علوم پزشکی بیرجند هستیم افتخار کنیم.
دکتر دهقانی در ادامه بر اهمیت انگیزش درونی در افزایش بهره وری کارکنان تاکید کرد و با تبریک پیشاپیش سال جدید به همکاران حوزه صحبت های خود را به پایان رساند.
دکتر عباس جوادی مدیر دانشجویی و دکتر جواد قدوسی نژاد مدیر فرهنگی نیز در این نشست از زحمات یکساله همکاران واحدهای مختلف حوزه قدردانی کردند.
همکاران نیز در این نشست به بیان نقطه نظرات، پیشنهادات و خواسته های هر یک از واحدهای کاری خود پرداختند.
اهداء لوح سپاس به همکاران معاونت، تقدیر از محمد کارگر کارشناس امور فرهنگی به دلیل ثبت ارائه بیشترین پیشنهاد در سامانه پیشنهادات دانشگاه و خداحافظی با میترا دانشور رئیس اداره امور رفاه دانشجویان که برای مدتی به دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتقل می شود پایان بخش این نشست بود.
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.