چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۲

اسفند ۹۷ صورت پذیرفت

برگزاری اولین جلسات انجمن‌های ورزشی دانشگاه ایران

انجمن های ورزشی دانشگاه ایران

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه ایران، اولین جلسات انجمن‌های ورزشی دختران و پسران را در چهار رشته فوتسال، فوتبال، والیبال و ورزش‌های همگانی برگزار نمود.

به گزارش مفداایران؛ مدیریت تربیت بدنی دانشگاه ایران در راستای برنامه‌های عملیاتی ابلاغی وزارت بهداشت، پس از برگزاری مجمع عمومی و انتخابات انجمن‌های ورزشی در ۴ رشته فوتسال، فوتبال، والیبال و ورزش‌های همگانی، اولین جلسات انجمن‌های ورزشی دختران و پسران را برگزار نمود.

انجمن ورزش‌های همگانی در دو بخش دانشجویان پسر و دختر  شامل رشته‌هایی است که مسابقات دانشجویی آن، در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور توسط تربیت‌بدنی ستاد وزارت متبوع برگزار می‌شود.

همچنین براساس شیوه‌نامه اجرایی برنامه‌های ورزش همگانی در دانشگاه‌های علوم پزشکی، نحوه اجرای برنامه‌های زنگ ورزش همگانی، کاروان نشاط و سلامت، فعالیت‌های گروهی و تخصصی (دوچرخه سواری، بازی‌های آبی، کوه‌نوردی، پیاده روی در جاده‌های تندرستی، قایقرانی و ... ) در انجمن ورزش‌های همگانی بررسی و اعلام می‌گردد.

اولین جلسه انجمن ورزش‌های همگانی پسران در تاریخ ۱۸ اسفندماه، انجمن ورزشی والیبال پسران در تاریخ ۱۹ اسفندماه، انجمن ورزشی فوتسال و فوتبال و نیز انجمن ورزش‌های همگانی دختران در تاریخ ۲۰ اسفندماه ۹۷ در محل سالن کنفرانس مجموعه ورزشی شهید همت تشکیل شد.

 این جلسات با محوریت برنامه‌ریزی و ارائه پیشنهادات اعضای اصلی انجمن‌ها و کارشناسان تربیت بدنی در مورد برگزاری مسابقات، برنامه‌های ورزشی درون دانشگاهی و شرکت در مسابقات منطقه ده، در بهار ۹۸ برگزار شده و پیشنهادات جهت بررسی در اختیار مدیریت تربیت بدنی قرار گرفت.

 

 

جعفرابراهیمی(دبیر سرویس ورزشی مفداایران)

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.