چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶

دیدار صمیمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با دانشجویان

دیدار صمیمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با دانشجویان

،نشست صمیمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با دانشجویان کمیته تحقیقات دانشجویی امروز ۲۲ اسفند ماه در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

 به گزارش مفدا کردستان  در این دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت:کمیته تحقیقات دانشجویی این دانشگاه با هدف ساماندهی فعالیت های پژوهشی از طریق فراهم نمودن محیطی مناسب برای پژوهش، تفکر خلاق، ایجاد انگیزه،گسترش فرهنگ پژوهش و برقراری ارتباط منطقی میان استاد ودانشجو فعالیت دارد.
دکتر سیامک واحدی  در ادامه سخنان خود افزود:یکی دیگر از اهداف کمیته تحقیقات دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کردستان همکاری در انجام طرحهای پژوهشی است.همچنین ایجاد تامل ،همفکری و برنامه ریزی بهتر در راستای اهداف پژوهشی و حل مشکلات دانشجویان از اولویت کار  ما است.
دکتر واحدی در قسمت دیگری از سخنان خود به مدیریت کارِآمد معاون پژوهشی، سرپرست ودبیر کمیته تحقیقات دانشجویی اشاره کرد و گفت :کسب مقام اول در بیست و چهارمین جشنواره علوم پزشکی رازی در بین دانشگاههای تیپ ۳ حاصل تلاش کسانی است که در کار خود رویکردی پژوهشی داشته اند.
دکتر واحدی در ادامه  به اهمیت و جایگاه پژوهش در فعالیت های دانشجویان اشاره کرد و گفت : پژوهش یکی از محورهای پیشرفت توسعه پایدار در هر کشور به شمار می رود.همچنین اگر کارها  پژوهشی نشود، دانش بشری افزایش نخواهد یافت و دچار رکود خواهد شد.وی در ادامه این مطلب افزود:  بدون انجام پژوهش امور آموزشی از پویایی و نشاط لازم برخوردار نخواهد بود.بر همین اساس ذهن پرسشگر همواره محرکی برای فعالیت های پژوهشی است.
دکتر سیامک واحدی  خطاب به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت:علم با خطا به دست می آید ، کار تحقیقی کنید و آن را با صداقت  نشر دهید متواضع باشید و مردم را دوست بدارید تا دوست داشته شوید.
در ادامه این دیدارلوح برتر جشنواره رازی  توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان به دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی اهدا شد.
  
گفتنی است کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در بیست و چهارمین جشنواره علوم پزشکی رازی از میان دانشگاههای تیپ ۳مقام نخست و در میان ۷۰ دانشگاه علوم پزشکی مقام ۱۲را کسب کرد.همچنین در این مراسم دکتر سیامک واحدی  توسط معاون اول رئیس جمهور مورد تقدیر قرار گرفت.
در پایان این دیدار دکتر قادری معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی کردستان، دکتر سید الشهدایی سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی و نیما نعلینی به نمایندگی از دانشجویان از حمایت های رئیس دانشگاه علوم پزشکی قدردانی کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.