چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰

به همت مرکز قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

کارگاه آموزشی با رویکرد صلح آفرینی در خانواده برگزار شد

کارگاه آموزشی با رویکرد صلح آفرینی در خانواده برگزار شد

کارگاه یک روزه رویکر صلح در خانواده ویژه کاکنان، به همت مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد

به گزارش مفدا، به نقل از مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، کارگاه آموزشی صلح آفرینی در خانواده با حضور مدرس برجسته کشور، دکتر حسین اقبالی نسب برگزار گردید. 

در این نشست که ویژه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بود، دکتر حسین اقبالی نسب به عوامل و عناصر اساسی تحکیم بنیان خانواده اشاره نمود. 

وی عنصر احترام به ارزش ها را به عنوان یکی از شاخص ترین ارکان زندگی بانشاط برشمرد و به ویژگی های خانواده موفق از دیدگاه قرآن کریم و روایات اشاره نمود. 

این روانشناس خانواده، ایجاد احساس موفقیت، خوشبختی، سلامتی و نشاط در جسم و احساس آرامش را از جمله عوامل نیل انسان در خانواده به حال خوب و مطلوب قلمداد نمود.

شایان ذکر است، نشست صلح آفرینی در خانواده (زبان عشق) ویژه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مورخه ۱۸ اسفندماه با حضور مدرس مطرح و شاخص کشوری دکتر حسین اقبالی نسب از سوی مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.