چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰

طرح مطالبات دانشجویان از معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی زنجان:

نشست نمایندگان شورای صنفی دانشجویان با دکتر مهراسبی برگزار شد

شورای صنفی با دکتر مهراسبی

پیشنهاد دکتر محسنی در جلسه عصر روز شنبه شورای صنفی دانشجویان با وی جهت طرح مطالبات در حضور دکتر مهراسبی؛ معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی زنجان با فاصله ی دو روزه عملی شد

به گزارش مفدا زنجان صبح روز دوشنبه در دفتر معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان جلسه ای با حضور نمایندگان شورای صنفی دانشجویان و دکتر مهراسبی، معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه برگزار شد و طی این جلسه مطالبات و نیازهای طرح شده در جلسه ی روز شنبه به وی منتقل شد.

در این جلسه دکتر محسنی؛ معاون فرهنگی و امور دانشجویی ضمن اذعان بر مشکلات موجود و محدودیت های منابعی که در شرایط امروز کشور در همه جا وجود دارد و توصیه به دانشجویان برای توجه کردن به این موضوع از دکتر مهراسبی درخواست کرد تا مطالبات دانشجویان را تا جای ممکن مورد توجه قرار دهد.

دکتر مهراسبی در پاسخ  گفت: «درحال حاضر تنها ۵۰ درصد از درآمدهای دانشگاه محقق شده و بخش عمده ای از طلب های ما از بیمه باقی مانده است تنها منبعی که امکان اختصاص از آن وجود دارد درآمدهای بخش درمان است که آن هم اختصاص به بیماران و بیمارستان ها دارد و از نظر وجدانی امکان اختصاص منابع مالی از این محل و استفاده از حقوق بیماران در محل های دیگر، درست نیست» با این همه وی تاکید کرد تمام تلاش خود را برای محقق کردن نیازهای ضروری تر به کار خواهد گرفت.

هردو معاون حاضر در جلسه با تاکید بر اینکه با توجه به محدودیت منابع باید مدیریت کرده و مطالبات را اولویت بندی کنیم، راه حل های جایگزین و ایجاد منابع جدید برای درآمدزایی را، از جمله راه های در پیش رو برای گذر از مشکلات دانستند. اولویت بندی جهت خرید اقلام، برنامه ریزی جهت درآمدزایی، ارائه برنامه جهت اولویت بندی نیازها با در نظر گرفتن صرفه جویی لازم، از جمله اقدامات مطرح شده در این جلسه بود. اختصاص ۶۰۰ میلیون ریال جهت خرید تجهیزات ضروری و بررسی امکان دوچرخه سواری در پردیس از جمله موضوعات مصوب در این جلسه بودند.

لازم به یادآوریست جلسه ی شواری صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زنجان با دکتر محسنی؛ معاون فرهنگی و امور دانشجویی، عصر روز شنبه در اتاق ریاست دانشکده داروسازی برگزار شد و طی آن، مکاتبات جهت پیگیری مصوبات جلسه شورای صنفی دانشگاه، مکاتبات و رایزنی جهت تکمیل پروژه سلف سرویس مرکزی، پیگیری خرید تجهیزات مورد نیاز خوابگاه ها، پیگیری و تعیین تکلیف بوفه و سلف سرویس دانشکده دندانپزشکی، اقدام در خصوص افزایش روزهای رزرو و حذف غذا به شرط عدم رزرو و حذف غذای بیمارستان، تغییر منوی غذا بعد از ارائه منو توسط اعضای شورای صنفی و هماهنگی تشکیل شورای تخصصی دانشجویی از جمله مصوبات آن جلسه بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.