چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰

تشکیل  کلاس آموزش قرائت مقدماتی قرآن کریم

حاجی زاده_مشهد

کارشناس مسئول اداره توسعه فعالیت های قرآنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از تشکیل کلاس آموزش قرائت مقدماتی قرآن کریم ویژه بانوان (اساتید-کارکنان-دانشجویان) در اسفندماه ۹۷  خبر داد.


به گزارش مفدامشهد، کارشناس مسئول اداره توسعه فعالیت های قرآنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از تشکیل کلاس آموزش قرائت مقدماتی قرآن کریم ویژه بانوان (اساتید-کارکنان-دانشجویان) در اسفندماه ۹۷  خبر داد.

راهله حسینی محراب، کارشناس مسئول اداره توسعه فعالیتهای قرآن و عترت گفت: اولین جلسه قرائت مقدماتی قرآن سه شنبه ۱۴ اسفند با حضور ۱۵ نفر از کارکنان  و دانشجویان ، زیر نظر مربی برجسته سرکار خانم قادری در بیمارستان قائم برگزار شد.

وی ادامه داد: در کشوری که کوشش مردم آن بر این است که آن‌را مطابق آموزه‌های قرآن و اهل‌بیت‌(ع) اداره کنند، فراهم کردن زمینه‌های آموزش قرآن‌کریم تحت تعالیم معصومین‌(ع) که قرآن ناطق هستند، از اهم واجبات است چراکه پله اول در عمل به آموزه‌های قرآن، صحیح‌خوانی آن است. در این کلاس روخوانی و روانخوانی و نیز تجوید کلام وحی با توجه به نیاز قرآن آموزان به آن ها تدریس می‌شود. این کلاس در راستای ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی و کسب مهارت های مقدماتی در قرائت قرآن کریم برگزار گردیده و مقدمه ای برای آشنایی با فرهنگ انسان‌ساز قرآن کریم  است که تمام جامعه را در برابر آفات ناشی از تهاجم فرهنگی مصون می‌دارد.

شایان ذکر است این کلاس هرسه شنبه به مدت ۸ هفته در مکان مذکور ساعت ۱۵ الی ۱۶:۳۰ دایر است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.