چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴

ثبت نام دهمین جشنواره بین الملی سیمرغ وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

سیمرغ

مدیر فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی مراغه در دهمین جشنواره سیمرغ وزارت بهداشت ثبت نام کرد .

به گزارش مفدا مراغه ، بهزاد موسی زاده مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی مراغه در بخش عکاسی بین الملی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در دهمین جشنواره سیمرغ  ثبت نام کرد .

بهزاد موسی زاده مدیر فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی مراغه در این خصوص  به خبرنگار مفدا مراغه گفت : جشنواره بین الملی سیمرغ یکی از با کیفیت ترین فستیوال های فرهنگی است که همه ساله توسط وزارت بهداشت برگزار می شود  و با توجه به برنامه ریزی های دقیق و کارشناسی شده در دبیرخانه مرکزی جشنواره ، هر سال بر کیفیت آن افزوده می شود .

وی همچنین افزود : جشنواره بین الملی سیمرغ بستری است که دانشجویان هنرمند کشور دور هم جمع شدند و فرصت مناسبی است تا تجربیات خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند .

مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی مراغه در ادامه با تاکید بر تاثیر گذاری جشنواره سیمرغ در فضای دانشگاهی افزود : با توجه به زمینه های متنوع و گوناگونی که در جشنواره سیمرغ گنجانده شده است دانشجویان هنرمند در تمامی زمینه ها و رشته های هنری می توانند در این فستیوال بزرگ شرکت کنند و همین امر سبب ایجاد شور و نشاط در بین دانشجویان و فضای دانشگاه می شود.

وی همچنین یاد آور شد: یکی دیگر از دلایل رشد کمی و کیفی جشنواره استفاده از دانشجویان به عنوان سفیران سیمرغ است که در دو سال گذشته با ابلاغ آیین نامه توسط وزارت بهداشت به دانشگاهها ، در کنار مسئولین دانشگاهی دبیرخانه جشنواره کمک شایانی در این زمینه انجام داده اند .

گفتنی است در سال گذشته دانشکده علوم پزشکی مراغه حضور موفقی در جشنواره سیمرغ داشت و دانشجویان دانشکده در دو بخش ، خط تحریری و گلیم بافی به ترتیب رتبه های دوم و سوم کشوری را به دست آوردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.