چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰

انجمن علمی دانشجویی داروسازی به جمع سایر انجمن های علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد پیوست

حاجی زاده_مشهد

دبیرخانه انجمن‌های علمی-دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از تشکیل انجمن‌ علمی دانشجویی داروسازی خبر داد.

به گزارش مفدا مشهد، دبیرخانه انجمن‌های علمی-دانشجویی دانشگاه از تشکیل انجمن‌ علمی دانشجویی داروسازی خبر داد. این انجمن با هدف حمایت، تقویت روحیه و بنیه علمی دانشجویان مستعد و توانمند و فراهم آوردن زمینه‌های مناسب برای فعالیت‌های جمعی علمی و کارگروهی، افزایش مهارت‌های عملی و همچنین بهره‌گیری از توانمندی و خلاقیت دانشجویان در تحقق پیشرفت علمی و نهضت تولید علم و جنبش نرم‌افزاری و ایجاد کارآفرینی ایجاد شده است.

نخستین انتخابات شورای مرکزی این انجمن روز شنبه هجدهم اسفند ماه ۹۷ از ساعت ۱۱ الی ۱۴:۳۰ در محل دانشکده داروسازی و با حضور نمایندگان هیئت نظارت بر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشکده و دانشگاه، و همچنین مشارکت ۱۰ نفر از دانشجویان به عنوان نامزد انتخابات که مورد تأیید اداره آموزش قرار گرفته بودند، در جوی با نشاط برگزار شد. رویا حقیقی، دانشجوی رشته داروسازی بیشترین رأی را در این انتخابات را بخود اختصاص داد.

دبیرخانه انجمن‌های علمی دانشجویی ذیل مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه قرار دارد و حمایت از تأسیس و فعالیتهای انجمن‌های علمی دانشجویان را در دستور کار خود دارد.

لازم به توضیح است از ابتدای سال جاری دو عنوان انجمن علمی دانشجویی جدید در سطح دانشگاه با همت مدیریت امور فرهنگی تشکیل شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.