چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰

در جلسه ی اعضای شورای صنفی دانشگاه با دکتر محسنی:

مطالبات دانشجویان از معاونت فرهنگی و امور دانشجویی مطرح شد

شورای صنفی با معاون فرهنگی

جلسه ی شواری صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زنجان با دکتر محسنی؛ معاون فرهنگی و امور دانشجویی عصر روز شنبه در اتاق ریاست دانشکده داروسازی برگزار شد.

به گزارش مفدا زنجان در این جلسه دانشجویان با مطرح کردن مطالبات خود خواستار پیگیری و رفع آنها شدند. مکاتبات جهت پیگیری مصوبات جلسه شورای صنفی دانشگاه، مکاتبات و رایزنی جهت تکمیل پروژه سلف سرویس مرکزی، پیگیری خرید تجهیزات مورد نیاز خوابگاه ها، پیگیری و تعیین تکلیف بوفه و سلف سرویس دانشکده دندانپزشکی، اقدام در خصوص افزایش روزهای رزرو و حذف غذا به شرط عدم رزرو و حذف غذای بیمارستان، تغییر منوی غذا بعد از ارائه منو توسط اعضای شورای صنفی و هماهنگی تشکیل شورای تخصصی دانشجویی از جمله مصورربات این جلسه بود.

دکتر محسنی؛ معاون فرهنگی و اموردانشجویی با اشاره به وضعیت کشور که در شرایط خاص قرار دارد خواهان اولویت بندی این مطالبات، طی جلسه ای با هماهنگی معاونت توسعه مدیریت و منابع و با حضور دانشجویان این اولویت بندی ها مشخص شده و مطالبات مطرح شود. در این جلسه مقرر شد این مصوبات و مطالبات در طی جلسه ای با دکتر مهراسبی؛ معاون توسعه مدیریت و منابع مجدداً مورد بررسی و الویت بندی قرار گیرد تا در راستای تامین منابع آنها تصمیمات لازم اتخاذ شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.