چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷

دکتر قزلباش:

اردوی راهیان نور فرصتی برای خودسازی و شناخت فرهنگ جهاد و شهادت است

رئیس دانشگاه نسبت به استفاده ی حداکثری از این فرصت بی نظیر تاکید کرد

هماهنگی راهیان نور

هماهنگی نهایی ستاد برگزاری اردوی راهیان نور دانشگاه علوم پزشکی زنجان صبح روز یکشنبه در محل دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی برگزار و گزارش اقدامات و برنامه های این اردو تشریح شد.

به گزارش مفدا زنجان این نشست با حضور دکتر قزلباش رئیس دانشگاه، حجت السلام والمسلمین شیرمحمدی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، دکتر سرداری مشاور رئیس دانشگاه و مدیر حوزه ریاست و دکتر محسنی معاون فرهنگی و امور دانشجویی تشکیل شد.

دکتر محمدی جانشین معاون فرهنگی و امور دانشجویی و آقای قائم پناه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ابتدا گزارش برنامه ریزی های صورت گرفته برای برگزاری اردو را تشریح کردند و در خصوص خط سیر حرکت و بازگشت، برنامه های فرهنگی پیش بینی شده برای اردو و اقدامات انجام شده توضیح دادند.

در ادامه جلسه دکتر قزلباش؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان نسبت به استفاده حداکثری از این فرصت بی نظیر برای خودسازی و شناخت نسبت به فرهنگ جهاد، شهادت، حماسه آفرینی، رشادت های شهدا و ایثارگران و همچنین رعایت ایمنی سفر و وسایل نقلیه تاکید کردند.

حجت السلام و المسلمین شیرمحمدی؛ رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری هم با تاکید بر برگزاری شایسته این اردوی معنوی و نورانی نسبت به حضور مبلغین و راویان و مادحین آشنا و کاملاً آگاه با دفاع مقدس و مناطق جنگی و تبیین ارزش های این دوران سرنوشت ساز را یادآور شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.