چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم عنوان کرد

جشنواره سیمرغ بستری برای نمایش ظرفیت‌های دانشجویان/امسال حضور دانشجویان پررنگ‌تر می‌شود

محبی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: ظرفیت دانشجویان بسیار بیشتر از این است که فقط در حوزه‌های تحصیلی فعالیت کنند و جشنواره سیمرغ بستر مناسبی که دانشجویان می‌توانند توانایی‌ها و ظرفیت‌های خود را در این بستر به نمایش گذارند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا از قم، دکتر سیامک محبی در حاشیه بازدید از غرفه جشنواره بین‌المللی سیمرغ در مجتمع پردیس دانشگاه علوم پزشکی قم طی سخنانی با تاکید بر اینکه دانشجویان باید چند بعدی باشند، اظهار کرد: ظرفیت دانشجویان بسیار بیشتر از این است که فقط در حوزه‌های تحصیلی فعالیت کنند و جشنواره سیمرغ بستر مناسبی که دانشجویان می‌توانند توانایی‌ها و ظرفیت‌های خود را در این بستر به نمایش گذارند.
وی اضافه کرد: با توجه به گستردگی جامعه مخاطب جشنواره که شامل دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه‌های تابع وزارت علوم است، نقش سفیران جشنواره سمیرغ در معرفی، اطلاع‌رسانی و جذب افراد به این جشنواره بسیار قابل توجه است.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه جامعه دانشگاه علوم پزشکی قم در نهمین دوره این جشنواره حضور مطلوبی داشته‌اند، عنوان کرد: امیدواریم در دهمین دوره برگزاری جشنواره نیز شاهد حضور پرشورتر این افراد باشیم.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به مشغله‌های زیاد دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی حضور این افراد در جشنواره، بسیار قابل‌توجه‌تر از حضور دانشجویان دیگر دانشگاه‌های تابع وزارت علوم است هر چند امیدواریم امسال جمعیت دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی و شانس کسب رتبه توسط این افراد بیشتر شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.