چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲

بهره مندی تمامی دانشجویان متقاضی از وامهای ابلاغی تلاش اداره رفاه دانشجویان

حاجی زاده_مشهد

مدیر دانشجویی علوم پزشکی مشهد، در نشست کارشناسان اموردانشجویی دانشکده ها و کارشناسان اداره رفاه دانشجویان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی گزارشی مبسوط از اعطای وامهای دانشجویی در سال ۱۳۹۷ ارائه داد.

به گزارش مفدا مشهد، امیررضا صالح مقدم مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد که صبح امروز ۲۱ اسفند ماه ۹۷در جمع کارشناسان اموردانشجویی دانشکده ها و کارشناسان اداره رفاه دانشجویان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی و به منظور تقدیر از تلاشهای کارشناسان دانشجویی دانشکده ها و همچنین آموزش و رفع اشکالات پرتال صندوق رفاه دانشجویان تشکیل شده بود سخن می گفت ضمن بیان این مهم که تلاش کارشناسان اداره رفاه دانشجویان معطوف به بهره مندی تمامی دانشجویان متقاضی از وامهای ابلاغی وزارتخانه می باشد گزارشی مبسوط از اعطای وامهای دانشجویی در سال ۱۳۹۷ ارائه داد و افزود: در بخش اعتبار وام ضروری در شش ماهه اول سال  به ۱۹۵ نفر متقاضی وام  با مبلغ سند پرداختی ۱۲۰۲۰۰۰۰۰۰ پرداخت گردید . در همین بخش در شش ماهه دوم به ۱۹۱دانشجوی متقاضی با مبلغی معادل ۱۱۵۸۰۰۰۰۰۰ریال پرداخت شد.

وی اعطای وامهای تحصیلی در دو نیمسال را ۱۷۵۴ مورد اعلام کرد و تصریح کرد: پرتال وام تحصیلی متمم نیسمال اول ۹۷ در تاریخ ۲۱ لغایت ۲۴ آبان فعال شد و به ۹۹ نفر به مبلغ ۶۹۵۷۰۰۰۰۰ریال پرداخت گردید. این پرتال در نیمسال دوم ۹۷ در تاریخ ۹ لغایت ۱۱ بهمن فعال شد که کارشناسان اداره رفاه در این مدت به ۱۵۱۰ نفر متقاضی وام مورد نیاز را پرداخت کردند.

در ادامه کارشناسان اموردانشجویی به بیان مسائل و مشکلات حوزه کاری خود در دانشکده ها پرداختند که مقرر شد پیگیری های لازم جهت رفع موانع موجود صورت پذیرد. 

این نشست با اعطای یک جلد کلام الله مجید و لوح تقدیر به کارشناسان حاضر در جلسه و آموزش و رفع اشکالات پرتال رفاهی پیگیری شد.

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.