چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹

با عنوان "کافه سیاست" برگزار شد؛

تریبون آزاد متفاوت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

کافه سیاست

به همت واحد سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، تریبون آزاد متفاوتی در دانشکده پرستاری بندرعباس برگزار شد.

به گزارش مفدا هرمزگان، واحد سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با موضوع نقش آفرینی دانشجویان در مسائل دانشگاهی و کلان، در تالار پرستاری بندرعباس تریبون آزاد دانشجویی برگزار کرد.

مسئول سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه با اشاره به فضای متفاوت این تریبون آزاد دانشجویی عنوان کرد: این تریبون در فضایی متفاوت با نام کافه سیاست برگزار شده است تا بتوان موجب ترویج مباحثه های منطقی و نتیجه بخش در قالب تریبون های آزاد دانشجویی باشیم.

"فاطمه صحرانشین" خاطر نشان کرد: یکی از نکات بازر این تریبون این است که سایر دانشجویان نیز می توانند نظرات خود را پیرامون موضوع مطرح کنند تا موجب اثر بخشی موضوع و ارائه راهکارهای بهتر باشد.

 صحرانشین تصریح کرد: این موضوع یکی از موضوع هایی بوده است که مورد استقبال دانشجویان قرار گرفته است و هر کدام از دانشجویان می توانستند در گفتگو های تریبون آزاد شرکت داشته باشند و به یک نتیجه گیری بهتری برسند.

وی یادآورشد: انجمن اسلامی در نظر دارد چنین تریبون هایی را با موضوعات مرتبط با دانشگاه و دانشجو برگزار نماید تا در یک فضایی علمی و منطقی به بحث و گفتگو دانشجو محور بپردازیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.