چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در همایش فصل نو،فصل نشاط علمی؛

خلاقیت و نوآوری ویژگی اصلی فعالیت های دانشجویی است

اهواز

معاون فرهنگی و دانشجویی در همایش فصل نو، فصل نشاط علمی ضمن ابراز امیدواری به چشم انداز روشن پیش روی فعالیت انجمن های علمی تاکید کرد، خلاقیت و نوآوری از ویژگی های اصلی فعالیت های خودجوش دانشجویی است.

دکتر مسعود کرمی،معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در همایش فصل نو، فصل نشاط علمی که به همت انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی،دوشنبه،۲۰  اسفندماه با حضور پرشور دانشجویان و برنامه های متنوع در تالار شهدا دانشگاه برگزار شد، برتوسعه فعالیت های علمی در دانشگاه و بکارگیری خلاقیت و نوآوری در فعالیت های دانشجویی تاکید کرد.

وی گفت: بسیار خرسندیم که تلاش ها و همکاری دانشجویان  فعال در انجمن های علمی دانشجویی به ثمر نشست و اکنون میزبان حضور پرشور شما دانشجویان عزیز در این همایش هستیم.

معاون فرهنگی و دانشجویی بیان کرد: وجود نشاط هدفمند در هر مرحله از زندگی همه ما ضروری است و چه مسرت بخش است که تلاش کنیم این نشاط، نشاط علمی در بین دانشجویان باشد.

وی گفت: دانشجویان رشته های علوم پزشکی امید به آینده و اشتغال بیشتری نسبت به سایر رشته های دانشگاهی دارند ولیکن باید دانست که به معنی پایان تلاش آنان نیست بلکه باید برای خود اهداف بلندمدت تعیین کرده و برای رسیدن به آن اهداف امیدوارانه تلاش ها ادامه پیدا کند.

کرمی در خصوص اهمیت فعالیت های دانشجویی تاکید کرد:  مسلما وظیفه ما مسئولین دانشگاهی فراهم کردن بسترهای مناسب برای شکوفا شدن استعدادهای شما است  ولیکن باید توجه کنید که خلاقیت و نوآوری بویژه در شرایط فعلی جامعه که کمبود منابع مالی در همه دستگاه ها دیده می شود ویژگی اصلی فعالیت های  خودجوش دانشجویی باشد.

معاون فرهنگی و دانشجویی ضمن ابراز امیدواری به آینده روشن فعالیت های انجمن های علمی ، از کلیه دانشجویان فعال در این انجمن ها بویژه اسماعیل حاتمی،دبیر انجمن علمی دانشکده بهداشت و علیرضا رحمانیان، دبیرانجمن علمی دانشکده دندانپزشکی که به عنوان نمایندگان دبیران انجمن های علمی دانشجویی در شورای ناظر برفعالیت این انجمن ها حضور دارند قدردانی کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.