چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷

شورای مرکزی کانون های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه انتخاب شدند

کانون فرهنگی

پس از برگزاری انتخابات سراسری هفت کانون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، اعضای شورای مرکزی کانون های فرهنگی این دانشگاه انتخاب شدند.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، انتخابات سراسری کانون های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برای نخستین بار و با مشارکت ۱۵۲ نفر از دانشجویان برگزار و اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی مشخص و از بین آنان دبیر کانون انتخاب شد.

"دکتر محمد قربانی"معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در خصوص برگزاری این انتخابات گفت: یکی از برنامه‌های اصلی ما در معاونت استفاده حداکثری از پتانسیل دانشجویان می باشد که بسیار افراد خوش فکر و توانمندی حضور دارند و همچنین مشارکت دانشجویان قابل تقدیر است و نتایج آن در آینده ای نزدیک دیده خواهد شد.

 "سید حمید حسینی" مدیر فرهنگی دانشگاه در گفتگو با خبرنگار مفدا با اشاره به نیازهای فرهنگی و اجتماعی دانشجویان اظهار داشت: تمام تلاشمان بر این بود تا کانون های فرهنگی پشتوانه محکمی برای اجرا فعالیت ها و برنامه ریزی های معاونت فرهنگی و دانشجویی باشد و لازمه آن انتخاب نمایندگان دانشجویان توسط خود آنان می باشد. در حال حاضر با برگزاری این انتخابات تعدادی از دانشجویان بعنوان شورای مرکزی انتخاب می شوند و در سال جدید از بین آنان دبیر کانون مربوطه معرفی خواهد شد.

وی ادامه داد: ۵۳ نفر در هفت کانون به عنوان شورای مرکزی و با رای مستقیم دانشجویان بعنوان عضو اصلی یا علی البدل به فعالیت خواهند پرداخت. همچنین این انتخابات به معنای عدم حضور سایر دانشجویان نیست بلکه ما از توانمندی و علاقمندی تمام دانشجویان و حضور آنها در فعالیت های فوق برنامه اسقبال میکنیم تا شاهد رشد چشمگیر مجموعه و کسب رضایت حداکثری باشیم.

گفتنی است، کانون های جهادگران سلامت، شعر و ادب، هنرهای نمایشی(تئاتر)، هلال احمر، موسیقی، خیریه پناه عصر و مذهبی از جمله کانون هایی بود که انتخابات آنان برگزار شد.

جهت دریافت اسامی انتخاب شدگان کلیک کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.