چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳

کارگاه مرور سامانه علم سنجی و Scopus در دانشکده پرستاری علوم پزشکی لارستان برگزار شد

کارگاه علم سنجس- لارستان

کارگاه "مرور سامانه علم سنجی و Scopus " به همت مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی و با همکاری کتابخانه مرکزی دانشکده علوم پزشکی لارستان برگزار شد.

به گزارش مفدا لارستان، 18 و 20 اسفندماه، کارگاه "مرور سامانه علم سنجی و Scopus " به همت مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی و با همکاری کتابخانه مرکزی دانشکده علوم پزشکی لارستان، در سالن کنفرانس دانشکده پرستاری برگزار شد. هدف از برگزاری این کارگاه، مرور شاخص های ارزیابی محققین و مجلات علمی در سامانه علم سنجی و همچنین تکمیل نواقص پروفایل اساتید در سامانه بود.

در این کارگاه ها که با حضور دکتر مقداد عبداله پور، مدیر پژوهشی دانشکده علوم پزشکی، موهبت شیوخی، کارشناس امور کتابخانه های دانشکده علوم پزشکی لارستان و اساتید هیئت علمی دانشکده های پرستاری و بهداشت علوم پزشکی لارستان برگزار شد، اساتید به صورت عملی با شاخص های ارزیابی محققین و مجلات علمی در پایگاه Scopus و سامانه علم سنجی آشنا شدند و در مورد بخش های مختلف سامانه بحث و تبادل نظر نمودند. در پایان مقرر شد اساتید حاضر در کارگاه نواقص پروفایل خود را در سامانه علم سنجی بررسی نموده و در اسرع وقت نسبت به ویرایش و یا اضافه کردن شناسه های آکادمیک خود اقدام نمایند.

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.