چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹

کرسی آزاد اندیشی "از بدن های کبود تا روانهای رنجیده "

کرسی آزاد اندیشی- ایرانشهر

به همت انجمن علمی نشرآموزش سلامت کرسی آزاد اندیشی " از بدنهای کبود تا روانهای رنجیده" در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برگزار شد.

به گزارش مفدا ایرانشهر، کرسی آزاد اندیشی با محوریت خشونت علیه زنان به همت انجمن علمی نشر آموزش سلامت و معاونت فرهنگی دانشجویی در تاریخ ۹۷/۱۲/۱۸ روز شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار گردید.
 در این کرسی معاون فرهنگی دانشجوئی، اساتید، کارشناسان روانشناسی خانم زهرا بامری و آقای عبد الرحمن انصاری کارشناس ارشد روانشناسی و  جمعی از دانشجویان حضور داشتند. هر کدام از دانشجویان در خصوصحقوق زنان در اجتماع و تلاش در جهت بهبود بستر جامعه برای حضور زنان، فضای مجازی و تهاجم فرهنگی،وضعیت حجاب در جوامع اسلامی از گذشته تا کنون، ریشه یابی خشونت علیه زنان و علت افزایش اختلافات در زندگی مشترک، تربیت صحیح فرزند زمینه ساز رسیدن به عدالت در حقوق زن و مرد می‌باشد، ازدواج اجباری دختران، انواع خشونت، تلاش برای برابری زن و مرد ، تامین امنیت و رعایت حقوق زنان، مشکلات زنان مطلقه،دیدگاه افراد به برخورد های دختر با جنس مخالف، خشونت زنان برعلیه زنان، قوانین جامعه و حقوق زنان در قرآن، تفاوت های فیزیولوژیکی زنان و مردان و شیوه های تربیتی خانواده‌ به ارائه نظرات خویش پرداختند.
 در نهایت کرسی با سخنرانی کارشناسان در رابطه با مهارت های زندگی، انواع خشونت و پیامد های آن به پایان رسید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.