چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۹

اجرای طرح شهر سالم تو سط کانون محیط زیست سهند دانشکده علوم پزشکی مراغه

محیط زیست سهند

محیط اطراف دانشکده علوم پزشکی مراغه توسط کانون محیط زیست سهند پاکسازی شد .

به گزارش مفدا مراغه ، دانشجویان دوستدار محیط زیست دانشکده علوم پزشکی مراغه در قالب کانون حفاظت از محیط زیست سهند و در راستای اجرای برنامه های مربوط به شهر سالم به پاکسازی محیط دانشکده علوم پزشکی مراغه پرداختند.

بهزاد موسی زاده مدیر فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی مراغه ، نیز با حضور در جمع دانشجویان و ضمن تقدیر از تلاش و کوشش دانشجویان در این زمینه به خبرنگار مفدا گفت : علیرغم اینکه مدت زمان زیادی از تاسیس کانون محیط زیست سهند نمی گذرد با این وجود برنامه های قابل توجهی توسط دانشجویان خوش ذوق این کانون اجرا شده است .

وی هدف از مشارکت خود در این برنامه را فرهنگ سازی عنوان کرد و افزود : همراهی دانشجویان در چنین برنامه هایی سبب ترویج و شیوع آن در بین دیگر دانشجویان شده و در نهایت منجر به عمومیت پیدا کردن چنین مواردی به عنوان ارزش در سطح جامعه دانشجویی می شود .

مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت : حفاظت از محیط زیست و مسئولیت پذیری در قبال آن یکی از دغدغه های اصلی در حوزه فرهنگی است  و با توجه به پتانسیلی که کانون دانشجویی محیط زیست سهند مراغه دارد قطعا شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه خواهیم بود .

میلاد آهنگرزاده ، دبیر کانون محیط زیست دانشکده علوم پزشکی مراغه نیز در خصوص برگزاری این برنامه گفت : طرح شهر سالم یکی از چندین برنامه کانون محیط زیست دانشکده است که در سال جاری و با کمک اعضای کانون جامه عمل پوشیده و تاکنون با حمایت خوب دانشجویان در قالب چندین برنامه مختلف اجرا شده است.

دبیر کانون دانشجویی محیط زیست سهند مراغه ، با دعوت از همه دانشجویان به پیوستن به این فعالیت افزود : در سال پیش رو برنامه های جدید و متنوعی به تصویب شورای مرکری کانون و همچنین شورای فرهنگی دانشکده رسیده است که متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.