چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹

پایان کار هفتمین کنگره پژوهشی منطقه‌ای دانشگاه علوم پزشکی ایلام

24

هفتمین کنگره پژوهشی منطقه‌ای با حضور روسای مراکز تحقیقاتی و دانشکده‌ها، معاونین تحقیقات و فناوری، آموزشی و بهداشت دانشگاه، اساتید، کارکنان و دانشجویان به کار خود خاتمه داد.

به گزارش مفدا ایلام، مدیر پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در مراسم اختتامیه این کنگره پژوهشی ضمن تشکر از اعضای کادر علمی و اجرایی کنگره و حضور فعال دانشجویان و اساتید علاقه‌مند به امر تحقیق و پژوهش ابراز امیدواری  کرد که  در سال‌های اینده شاهد کنگره‌ای پربارتر، همراه با ارائه‌های بیشتری باشیم.

دکتر کفاشیان با مفید دانستن برگزاری چنین کنگره‌هایی اظهار داشت: این کنگره‌ها و همایش‌ها در صورتی مفید است که ما بتوانیم نتایج حاصل از آنها را در مقاطع و اماکن دیگر بکار بگیریم و با خاتمه آنها دیگر نتایج و تلاش‌های امروزمان در راستای برگزاری آنها را فراموش نکنیم.

دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز در این مراسم  با ارائه آماری از تعداد خوب شرکت‌کنندگان و مقالات و مطالب ارائه شده در این کنگره اظهار رضایت کرد.

حامد توان درباره آمار مقالات این کنگره هم گفت: تعداد کل مقاله‌های ارسالی به کنگره حدود ۶۰ مقاله بوده که  ۳۹ مقاله مورد تایید قرار گرفته بودند که در این کنگره پنل پرستاری و مامایی شامل ۱۰ مقاله، پنل بهداشت، اپیدمیولوژی و آسیب‌های روانی و اجتماعی ۶ مقاله، پنل پیراپزشکی ۵ مقاله، پنل گیاهان دارویی، طب سنتی و میکروبیولوژی ۷ مقاله و پنل پزشکی، دندانپزشکی و بیماری‌های غیرواگیر ۱۱ مقاله را ارائه نمودند که از هر پنل، یک مقاله به عنوان مقاله برگزیده انتخاب گردید.

در پایان این مراسم  از برگزیدگان این کنگره با اهداء  لوح تقدیر شد.

 تنظیم: امیرحسین جهان‌مهین، دبیر سرویس آموزشی-پژوهشی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.