چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷

پروژه‌های معاونت فرهنگی دانشجویی علوم پزشکی بیرجند به بهره برداری رسید

بیرجند/ افتتاح پروژه ها

سه پروژه سالن ورزشی نشاط، سالن تلویزیون خوابگاه فاطمیه و فضای جدید سلف سرویس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با حضور رئیس و جمعی از معاونین و مسئولین این دانشگاه به بهره برداری رسید.

به گزارش مفدا بیرجند، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در مراسم آیین بهره برداری از این پروژه ها، با بیان اینکه همه ما دوره دانشجویی را گذرانده و سختی و شیرینی زندگی دانشجویی را تجربه کردیم، گفت: حوزه فرهنگی دانشجویی و فعالیت در این حوزه به سبب ارتباط مستمری که با دانشجویان وجود دارد از حساسیت، دشواری و در عین حال جذابیت خاصی برخوردار است.

دکتر محمد دهقانی فیروزآبادی با بیان اینکه کشور و دانشگاه ها در شرایط سختی قرار دارند اضافه کرد: مدیریت کردن در چنین شرایطی لازم و هنر است و مجموعه دانشگاه با انگیزه و تلاش مضاعف برای گذر از این سختی ها همت می کنند.

وی با بیان اینکه به رقم خوردن روزهای خوب، خوش بین است برای عبور از این پیچ تاریخی  که کشور درگیر آن است اظهار امیدواری کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی متولی تامین و حفظ سلامت جامعه است، بر توجه ویژه به سلامت کارکنان دانشگاه تاکید کرد و تصریح کرد: سلامتی مهمترین رکن پیشرفت و موفقیت جامعه می باشد و ورزش و فعالیت بدنی نیز مهمترین رکن تامین سلامت است.


دهقانی با اشاره به پروژه هایی که در معاونت فرهنگی دانشجویی مورد بهره برداری قرار گرفت، گفت: سالن ورزشی نشاط، فضایی زیبا و مفرح برای دانشجویان دختر و بانوان شاغل دانشگاه است و امیدواریم با وجود این سالن و مصوبه ای که در هیأت رئیسه برای استفاده بانوان از سالن ورزشی دانشگاه در روزهای زوج داشته ایم، برای توسعه ورزش بانوان گام های ارزشمندتری برداشته شود.

گفتنی است، پایان بخش این مراسم تقدیر از دست اندرکارانی بود که در مراحل و ساخت و تجهیز این پروژه‌ها همکاری داشتند.
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.