شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۹

دکتر موگهی:

دکتر موگهی: دانشجویان هنرمند میتوانند با خلق اثر هنری در تغییر سبک زندگی و مسیر فکری افراد جامعه موثر باشند.

بازدید از هنرمندان دانشجو اهواز 88%

شامگاه جمعه 10 دی ماه 95 دکتر ساسان موگهی معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر فرهاد حمزه لویی مدیر فرهنگی دانشگاه و تعدادی از کارشناسان فرهنگی از تمرینات و اجراهای گروه های هنری دانشجویان دانشگاه دیدار کردند.

دکتر ساسان موگهی در حاشیه این دیدار بعد از شنیدن صحبت ها و مطالبات دانشجویان هنرمند دانشگاه، گفت: از شما دانشجویان مستعد و هنرمند انتظار می رود با خلق اثری هنری در تغییر سبک زندگی و حتی مسیر فکری افراد جامعه تاثیر گذار باشید. لابتدا ذا لازم است که این بعد از حساسیت کار درک گردد و سپس در راستای ارتقاء فرهنگ جامعه  علی الخصوص در بعد سلامت آثار را خلق نمائید.

وی در ادامه افزود: امیدوار هستیم با تکیه  به فرهنگ غنی ایرانی اسلامی و  پایبندی به ارزش های ملی و دینی کشور عزیزمان  در هرچه غنی تر شدن این فرهنگ کهن سال مثمر ثمر واقع شوید.

موگهی تصریح کرد: جشنواره ها بهانه است و هدف اصلی همان تمرین کار گروهی و یادگیری این موضوع , ارتقاء سلامت روحی و روانی خود و مخاطبانتان می باشد و به یاد داشته باشید که خروجی کار شما همان ارزش افزوده ای است که مخاطبانتان بعد از تماشای نمایش یا شنیدن موسیقی و ... بدست می آورند.

معاون فرهنگی و دانشجویی با پوزش و عذرخواهی از وجود کاستی های که جهت سهولت در کار هنری دانشجویان وجود دارد گفت: هنر واقعی کار در شرایط سخت است همانطور که در سال قبل با وجود همین مشکلات توانستید در صدر دانشگاه های بزرگ کشور بایستید و موجب شگفتی هنرمندان حرفه ای کشور شوید امیدوارم به یاری خداوند در هشتیمن جشنواره فرهنگی و هنری نیز جایگاه واقعی خود را حفظ یا ارتقاء دهید.

در ادامه دکتر فرهاد حمزه لویی با تقدیر از تلاش های بی وقفه و شبانه روزی هنرمندان دانشجوی دانشگاه نوید اجرای پروژه ای عمرانی جهت کارهای هنری دانشجویان را داد و گفت: بعد از درخشش شما در هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری، با حمایت رئیس محترم دانشگاه و تصویب شورای فرهنگی دانشگاه مکانی جهت ساخت فضایی مناسب برای کارهای هنری شما عزیزان در نظر گرفته شده است و در صدد اجرایی شدن هرچه سریعتر آن هستیم.

وی در حاشیه این بازدید با دعوت از سایر دانشجویان هنرمند و هنردوست دانشگاه، اساتید و کارکنان جهت شرکت در هشتمین جشنواره فرهنگی و هنری کشور گفت: با توجه به این که در هشتمین جشنواره نه تنها بخش های متعدد هنری نسبت به جشنواره قبل افزوده شده است بلکه اساتید و کارکنان نیز میتوانند با ارسال آثار هنری خود در رقابت سنگینی که علاوه بر حضور دانشگاه های علوم پزشکی با سایر دانشگاه های کشور در این جشنواره بوجود آمده، دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به سربلندی و پیروزی چشمگیری دست یابیم و نام پر افتخار دانشگاه را در کشور بلند مرتبه تر نماییم.

مدیر فرهنگی در پایان با بیان اینکه تعداد دانشجویان شرکت کننده در این جشنواره بیش از اساتید و کارکنان بوده است اظهار داشت: هم اکنون 46 نفر ثبت نام کرده و  21 نفر از آنها اثر خود را ثبت نموده اند و رتبه اهواز از نظر تعداد آثار ثبت شده رتبه زیر ده می باشد.

شایان ذکر است: علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به مدیریت    فرهنگی دانشگاه یا به سایت www.Festivalf.ir مراجعه نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.