دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲

دانشجویان نمونه سال ۹۷ وزارت بهداشت تقدیر شدند/ ۱۰ آقا و پنج خانم دانشجوی نمونه دانشگاه‌های علوم پزشکی سال ۹۷

اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه

۱۵ دانشجو نمونه دانشگاه‌های علوم پزشکی در بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه سال ۹۷ معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند که از این تعداد ۱۰ دانشجو آقا و پنج دانشجو خانم هستند.

به گزارش مفدا، ۱۵ دانشجو از دانشگاه‌های علوم پزشکی به عنوان دانشجوی نمونه در بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه راه یافتند که از این تعداد دو دانشجو شایسته تقدیر شناخته شدند.

بر این اساس رضا حیدری سور شجانی از دانشگاه علوم پزشکی شهر کرد در رشته پرستاری و سمیرا رومینا از دانشگاه علوم پزشکی قزوین در رشته مامایی در مقطع کارشناسی به عنوان دانشجوی نمونه سال ۹۷ وزارت بهداشت شناخته شدند.

مهرنوش شیردلی از دانشگاه علوم پزشکی یزد در رشته بهداشت و ایمنی مواد غذایی و خلیل کلوانی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین در رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته به عنوان دانشجوی نمونه سال ۹۷ از وزارت بهداشت شناخته شدند.

بابک خدادادی از دانشگاه علوم پزشکی لرستان در رشته پزشکی، فرزانه رحمانی از دانشگاه علوم پزشکی تهران در رشته پزشکی و وحید منصوری از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در رشته پزشکی در مقطع دکترای حرفه‌ای به عنوان دانشجوی نمونه سال ۹۷ وزارت بهداشت شناخته شدند.

 فریبرز امیدی از دانشگاه علوم پزشکی تهران در رشته بهداشت حرفه‌ای، لاله پیاهو از دانشگاه علوم پزشکی تبریز در رشته علوم تغذیه، هادی اسلامی از دانشگاه علوم پزشکی یزد در رشته بهداشت محیط، حجت شیخ بردسیری از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در رشته سلامت در بلایا و فوریت‌ها و محسن انصاری پیله رود از دانشگاه علوم پزشکی یزد در رشته بهداشت محیط در مقطع دکترای تخصصی، به عنوان دانشجوی نمونه سال 97 از سوی وزارت بهداشت مشخص شدند.

علی اصغر کریمی از دانشگاه علوم پزشکی فسا در رشته بیماری‌های داخلی  در مقطع دستیاری به عنوان دانشجوی نمونه در سال ۹۷ وزارت بهداشت شناخته شد.

در پایان محمد مهدی پرویزی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در رشته طب سنتی ایرانی و غزاله اسلامیان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در رشته علوم تغذیه به عنوان دانشجویان نمونه شایسته تقدیر در بیست و هفتیمن جشنواره دانشجوی نمونه از وزارت بهداشت شناخته شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.