دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰

دبیر کل انجمن‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان منصوب شد

نشست دبیران انجمن علمی

در دومین نشست دبیران انجمن های علمی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ضمن پیگیری موارد مطرح شده در جلسات قبلی، "سید ابراهیم موسوی" به عنوان دبیر کل انجمن‌های علمی این دانشگاه انتخاب شد.

به گزارش مفدا رفسنجان، دومین جلسه دبیران انجمن های علمی در ترم جاری با حضور "مجتبی سجادیان" مدیر امور فرهنگی و کارشناس و دبیران انجمن‌های علمی دانشگاه در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

خاطرنشان می‌شود، این نشست پیرامون بررسی و پیگیری موضوعات مطرح شده در جلسات قبلی و با هدف تعیین دبیر کل انجمن های علمی تشکیل شد.

سجادیان در خصوص تغییر ماهیت برنامه های انجمن علمی و پیشروی به سوی اقدامات نو و تازه گفت: همه ما به عنوان سکانداران عرصه علم و دانش در کشور وظیفه داریم کاری انجام دهیم که گره ای از مشکلات مردم و ممکلت در این حوزه برطرف شود.

وی افزود: کارآفرینی حلقه گم شده در حیطه کار ماست، توصیه میکنم اهداف خود در انجمن های علمی را بر روی کارآفرینی و ایجاد برنامه های بلند مدت در این حوزه قرار دهید، ایده پردازی و اختراع کار یک روز و یک ترم تحصیلی نیست، بلکه باید در مدت زمان بلند و با داشتن هدفی مناسب برنامه ریزی و اجرا نمایید.

مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در قسمت دیگری از سخنان خود گفت: با تدوین شیوه نامه جامع فعالیت های انجمن علمی قصد داریم به عنوان اولین دانشگاهی باشیم که این کار را انجام داده است.

یادآور می شود، برنامه ریزی در خصوص چگونگی برگزاری همایش "فصل نو، فصل نشاط علمی" و دعوت از "دکتر ترک زاده" رئیس پارک علم و فناوری جهت سخنرانی در خصوص حوزه دانش بنیان و دیگر برنامه های جذاب علمی از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.

شایان ذکر است، در این جلسه "سید ابراهیم موسوی" با رای اکثریت حاضر به عنوان دبیر کل انجمن های علمی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان انتخاب شد.

خبرنگار: ۳۳۰۳۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.