جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹

کاپیتان تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:

بازی سختی مقابل تیم ایران داشتیم/با تلاش و غیرت بازیکنان توانستیم مدال برنز را به دست آوریم

تیم فوتسال اردبیل

کاپیتان تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بعد از کسب عنوان سومی این تیم در ششمین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان علوم پزشکی گفت: بازی سختی در دیدار رده بندی مقابل تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی ایران داشتیم اما با غیرت وتلاش بازیکنان تیم توانستیم مدال برنز را از آن خود کنیم.

سجاد قدیمی در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان این مطلب افزود: بازی قبلی مان در مقابل تیم فوتبال بقیه الله نیز بازی سخت و فشرده ای داشتیم و بازیکنان ما به دلیل دوندگی در دیدار قبلی انرژی مضاعفی برای دیدار با رده بندی نداشتند اما در نهایت توانستیم مقابل تیم فوتسال ایران برنده شویم و مدال برنز را بر گردن بیاوزیم.

وی در خصوص دیدار رده بندی گفت: تیم ما مقابل تیم فوتبال دانشگاه علوم پزشکی ایران بازی هجومی و روانی را دردستور کار خود قرار دارد و توانست تفکرات کادر فنی را به خوبی در زمین پیاده کند ما یک بر صفر مقابل تیم ایران عقب افتاده بودیم اما با غیرت و تلاش ستودنی بازیکنان و تفکرات مربیان توانستیم بازی باخته را دو بر یک به سود خود رقم بزنیم. موقعیت های گلزنی زیادی در دیدار مقابل ایران داشتیم اما نتوانستیم به خوبی از این موقعیت ها استفاده کنیم اما به هرحال توانستیم با غلبه بر تیم ایران عنوان سومی را به دست بیاوریم و بابت کسب این مدال برنز خوشحالیم.

قدیمی با ابراز خرسندی از اینکه تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از میان 56 تیم توانسته است رتبه قابل قبولی کسب کند، خاطرنشان کرد: مزد تلاش های مان را با کسب این مدال برنز به دست آوردیم. بازیکنان ما تمرینات آماده سازی خود را ازآبان ماه آغاز کردند و اگر کمی منسجم تر بازی می کردیم می توانستیم یک پای فینال باشیم .

کاپیتان تیم فوتسال اردبیل با اشاره به سطح فنی بالای این دوره از مسابقات گفت: سطح کیفی تیم های حاضر در این رقابتها نسبت به سال گذشته بالاتر بود و همه ساله بر سطح کمی وکیفی رقابتها افزوده می شود  مشخص است که تیم ها باآمادگی وتمرینات بالا گام به این مسابقات می گذارند.

وی همچنین عملکرد داوری و نیز اسکان و تغذیه را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: مشکلی به لحاظ اسکان وتغذیه نداشتیم و از مسئولان و دست اندرکاران اجرایی از جمله وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی مازندران به لحاظ تامین امکانات لازم تشکر می کنم.

قدیمی با اشاره به اینکه در چهارمین دوره مسابقات فوتسال وزارت بهداشت تیم اردبیل عنوان سومی را به دست آورد، گفت: سال گذشته در دور نخست حذفی از گردونه مسابقات خارج شدیم.

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به مشارکت حداکثری دانشگاه های علوم پزشکی در این مسابقات گفت: به دانشجویان علوم پزشکی توصیه میکنم در کنار درس وتحصیل به فعالیت های فرهنگی و ورزشی بپردازند وورزش را جزو زندگی دانشجویی خود بدانند و از تک بعدی بودن خارج شوند. برگزاری این مسابقات علاوه بر کسب نتایج و رقابت سالم، باعث تبادل فرهنگ و تحکیم دوستی ها می شود که این مهمترین دستاورد برگزاری این رقابتهاست.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.