چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸

مربی تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:

بازی دشواری مقابل تیم بقیه‌الله داریم

مربی فوتسال اردبیل

مربی تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به راه‌یابی این تیم به مرحله نیمه‌نهایی ششمین دوره مسابقات علوم پزشکی گفت: روز پنجشنبه بازی دشواری مقابل تیم بقیه‌الله قهرمان سال گذشته داریم.

حسین یوسفی در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان این مطلب افزود: امسال تمام تیم‌ها از آمادگی و شرایط بهتری برخوردار هستند و همه تیم‌ها منسجم و با برنامه گام به این میدان ورزشی گذاشته‌اند و همین مساله سطح فنی و کیفی بازی‌ها را دو چندان کرده است.

وی گفت: سطح بالای آمادگی جسمانی و فنی بازیکنان تیم‌ها نشانگر این مساله است که تمرینات آماده سازی تیم‌ها با نظم خاصی انجام شده است و بازیکنان به سطح فنی خوب رسیده‌اند و همه این‌ها بیانگر این نکته است که دانشگاه‌های علوم پزشکی در چند سال اخیر اهمیت زیادی به رشته مهیج فوتسال داده‌اند و این اقدام وزارت بهداشت در برگزاری منظم و همه ساله این رقابت‌ها ستودنی است.

مربی تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به اینکه سال گذشته تیم اردبیل در مرحله یک هشتم نهایی حذف شد، خاطرنشان کرد: یکی از دلایلی که باعث حذف تیم ما در سال گذشته شد، آسیب دیدگی برخی از بازیکنان و همچنین تداخل برگزاری مسابقات با فصل امتحانات بازیکنان بود که همین مساله بر روند عملکرد بازیکنان تیم ما تاثیر منفی گذاشت. از مسؤولان و دست‌اندرکاران برگزاری رقابت‌ها خواهش می‌کنم طوری زمان‌بندی این مسابقات را تنظیم کنند که تیم‌ها به راحتی بتوانند تمرینات و بازیهای خود را برگزار کنند و این مسابقات با فصل امتحانات تداخل نداشته باشد.

یوسفی افزود: امسال خوشبحتانه آسیب دیدگی جدی بازیکنان ما ندارند اما یکی از مشکلات ما تداخل فصل امتحانات با زمان‌بندی تمرینات آماده سازی تیم بود که همین مساله باعث شد، بازیکنان تیم ما تمرینات خود را با سختی انجام دهند. همین درگیر بودن دانشجویان در فصل امتحانات، تیم را دچار مشکل کرد و ما چند بازیکن خوب رشته  پزشکی و دندانپزشکی را به دلیل درگیر بودن در فصل امتحانات نتوانستیم همراه تیم به خزرآباد بیاوریم.

وی ضمن تشکر از انجمن فوتبال وزارت بهداشت که در برنامه‌ریزی هرچه بهتر مسابقات تلاش می‌کنند، گفت: از دست‌اندرکاران برگزاری مسابقات خواهش می‌کنم طوری زمان‌بندی مسابقات را تنظیم کنند که دانشجویان درگیر امتحانات نباشند. برای دانشجوی پزشکی خیلی سخت است که به مدت ۱۰ روز از درس و امتحانات به دور باشد.اگر تعداد تیم‌های شرکت کننده را کمتر کنند و زمان برگزاری مسابقات از ۱۰ روز کاهش یابد شاید بهتر بتوان این زمان را مدیریت کرد.

یک هشتم تهران را شش بر یک  بردیم 

بازی پس فردا با بازی که با بقیه الله دیدیم تیم سختکوشی است  انتظار داشتیم مقابل کردستان

ما شعارمان این است که شکست نخواهیم خورد تا اخرین ثانیه‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.