دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۷

اداره مشاوره و سلامت روان

نام و نام خانوادگی : پرستــــــــــو عباسپور

سمـــــــــــــت : رئیـــــس اداره مشــــــاوره

مدرک تحصیلی : کارشناس ارشد روانشناسی  و دانشجوی دکترای روانشناسی

شماره تماس: 38353860

امروزه بر فرآیند خدمات مشاوره‌ایی، دیدگاه سلامت نگر حاکم است نه بیمارنگر.‌ اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان با این دیدگاه فعالیت های متنوعی را در راستای پیشگیری از بروز آسیب‌های روانی و اجتماعی ارائه می دهد.
همچنین به ارائه خدمات یاورانه به دانشجویان در جهت حل مسائل و مشکلات گوناگون‌، ‌تصمیم‌گیری‌های مناسب و داشتن زندگی آرام و سازنده و سازگار شدن با تغییر شرایط زندگی، کمک به گذراندن موفق دوران تحصیل و... از جمله خدمات این اداره می باشد. کارشناسان این اداره با پای‌بندی به اصل رازداری و تاکید بر محرمانه بودن اطلاعات مربوط به دانشجویان در زمینه های فردی ،خانوادگی و اجتماعی به ارائه خدمات روانشناختی، مشاوره ای و روانپزشکی می پردازند. روانشناسان بالینی، روانپزشک، مشاورین اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان پذیرای دانشجویان عزیز در جهت حل مشکلات و تسهیل فرآیند رشد و خودشکوفایی می باشد.

دانشجوی گرامی :

در صورت تمایل می توانید جهت دریافت راهنمایی و ارائه راهکارهای تخصصی توسط کارشناسان مرکز مشاوره در خصوص مسائل و مشکلات خود از طریق ایمیل به مرکز مشاوره اقدام نمائید .  در صورت فرستادن پیام خود به ایمیل مرکز مشاوره Kcounselingcente@ kums.ac.ir  پس از سه روز پاسخ کارشناسان دفتر به ایمیل شما ارسال خواهد شد . خواهشمند است در پیام خود به مواردی از قبیل سال ورود ، سن ، جنس ، وضعیت تاهل ، سابقه مشکل و اقدامات قبلی خود در رابطه با موضوع مورد نظر اشاره کنید . ضمناً در صورت نیاز  ،مشاوره حضوری برای شما ترتیب خواهیم داد . تلفن های اداره : 38353860-38368865  و مشاوره تلفنی(HOT LINE ) :  38353860  -  از ساعت 15 الی 22 ( از شنبه تا چهارشنبه) و از ساعت 8 الی 22 در ( روزهای تعطیل )

شرح وظایف اداره مشاوره

 -پرسنل کارکنان اداره مشاوره و سلامت روان

-دفاتر فعال اداره مشاوره و سلامت روان

- نشریات و جزوات آموزشی اداره مشاوره و سلامت روان

معرفی کتاب :
چگونه منطقی زندگی کنیم 

حالا نقاط قوت خود را کشف کنید

راههای مقابل با اضطراب و نگرانی
 

فرایند فصلنامه تخصصی روانشناسی بهروان

فرایند اجرایی پرسشنامه غربالگری سلامت روان

فرایند برگزاری کارگاه مهارت های زندگی

فرایند تشکیل گروه همتایاران سلامت روان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.