یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶

در اولین نشست هم اندیشی سفیران سیمرغ عنوان شد؛

ضرورت استفاده از همه پتانسیل های دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برای جذب حداکثری دانشجویان

نشست هم اندیشی

نخستین جلسه سفیران دانشگاهی جشنواره فرهنگی بین المللی سیمرغ وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با هدف هماهنگی و برنامه ریزی جهت هر چه بهتر برگزار شدن جشنواره تشکیل شد.

به گزارش مفدا رفسنجان، نخستین جلسه سفیران دانشگاهی جشنواره فرهنگی بین المللی سیمرغ وزارت بهداشت در تاریخ ۳ بهمن ماه در محل دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی با حضور تعدادی از سفیران جهت هماهنگی و برنامه ریزی و اقدامات مناسب برای هرچه بهتر برگزار شدن جشنواره تشکیل شد.

شایان ذکر است مجتبی سجادیان مدیر امور فرهنگی ضمن ارائه گزارشی در خصوص جشنواره فرهنگی سال گذشته و رتبه های کسب شده عنوان کرد: اهمیت جشنواره فرهنگی به عنوان نقطه عطف معرفی دنشجویان هنرمند و مستعد به جامعه هنری کشور و به عنوان شروع مسیر خودیابی و کسب اعتماد به نفس در دانشجویان بر هیچکس پوشیده نیست.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در دوره های گذشته این جشنواره در بخشهای مختلف توانسته رتبه های خوبی کسب کند، اما این دوره از جشنواره قصد داریم با استفاده از همه پتانسیل های موجود در دانشگاه برای جذب حداکثری دانشجویان هنرمند، کار ویژه ای انجام دهیم.

سجادیان گفت: مدیریت امور فرهنگی از هیچ کمکی در راستای آماده سازی دانشجویان در بخش های مختلف جشنواره و فراهم آوردن امکانات دریغ نخواهد کرد و از همه سفیران میخواهیم با همکاری و همفکری بهترین برنامه را برای جذب دانشجویان بکار ببرند.

گفتنی است، در ادامه این نشست سفیران با ارائه طرح و ایده و استفاده از تجربیات قبل جهت جذب حداکثری دانشجویان برنامه ریزی و تقسیم وظایف کردند، همچنین از جمله اقدامات میتوان به برپایی غرفه معرفی جشنواره در دانشکده های مختلف، تهیه بروشور معرفی، برگزاری جشنواره درون دانشگاهی با محوریت جشنواره سیمرغ، برگزاری کارگاه های ادبی و هنری جهت آموزش به علاقه مندان، ساخت کلیپ و تیزر معرفی و ... اشاره کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.