یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸

در جلسه بررسی مشکلات زمان توزیع غذا و کلاسهای آموزشی مطرح شد؛

در زمان استفاده دانشجویان از سلف، کلاس آموزشی ترجیحا برگزار نشود / زمان توزیع غذا افزایش یافت

14258

با انتقال سلف به محل کترینگ و سلف مرکزی جدید در محل پردیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان مشکلاتی در خصوص تداخل کلاسهای آموزشی و زمان توزیع غذا و همچنین ایاب و ذهاب دانشجویان به وجود آمد که این مسئله توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی پیگیری تا وضعیت کنونی بهبود یابد.

به گزارش مفدا رفسنجان، روز گذشته، شنبه مورخ ۲۹ دیماه جلسه ای با حضور معاونین آموزشی دانشکده ها، معاون فرهنگی و دانشجویی، مسئول سرویس دهی دانشجویان و دیگر مسئولین مربوطه جلسه ای پیرامون بررسی و تصمیم گیری در خصوص مشکل تداخل کلاسهای آموزشی و ساعت توزیع غذا و همچنین نحوه ایاب و ذهاب دانشجویان در محل دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار تا در این خصوص، مشکلات دانشجویان به حداقل برسد.

خاطرنشان میشود، پس از آنکه با حضور دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سلف سرویس مرکزی و کترینگ دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با زیربنای دو هزار و ۷۰۰ مترمربع و هزینه ۸.۵ میلیارد تومان با ظرفیت ۱۲ هزار پرس غذا در روز در محل پردیس دانشگاه افتتاح شد و توزیع غذای دانشجویان نیز به این محل انتقال یافت، با توجه به بعد مسافت و پراکندگی دانشکده ها، مشکلاتی در خصوص تداخل کلاسهای آموزشی و زمان توزیع غذا و همچنین ایاب و ذهاب دانشجویان به وجود آمد که این مسئله توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی پیگیری تا وضعیت کنونی بهبود یابد.

گفتنی است، در پایان جلسه پس از بحث و تبادل نظر و بررسی راههای مختلف جهت رفع مشکلات ذکر شده مقرر گردید با هماهنگی معاونین آموزشی دانشکده ها، کلاس های آموزشی که در ساعت ۱۲ الی ۱۴ تشکیل می شده است، در صورت امکان به حداقل برسد و ترجیحا برگزار نشود.

شایان ذکر است، مقرر گردید واحد آموزش دانشکده ها برنامه کلاسی رشته های مختلف را در اختیار معاونت فرهنگی و دانشجویی قرار داده تا برنامه ریزی ایاب و ذهاب و دیگر موارد لازم طبق کلاس های آموزشی انجام شود، همچنین به اساتید محترم نیز اعلام شود تا کلاس های آموزشی خود را رأس ساعت مقرر و قانونی به اتمام رسانند تا دانشجویان بتوانند در زمان مشخص از سیستم سرویس دهی استفاده کنند.

توضیح آنکه، اعلام شد ضمن افزایش تعداد اتوبوس ها در پیک تردد دانشجویان به سلف، زمان پایان توزیع غذا نیز از ساعت ۱۴ به ۱۴:۳۰ تغییر یابد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.