یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵

مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ دانشجویان دانشگاه‌های کشور طی روزهای ۸ تا ۱۰ اسفند برگزار می‌شود

دانشگاه علوم بهزیستی

دومین دوره مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ دانشجویان دانشگاه‌های کشور توسط انجمن و پاورلیفتینگ فدراسیون دانشجویی و هیأت ورزش‌های دانشگاهی استان گیلان روزهای ۸ تا ۱۰ اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا؛ در راستای برگزاری دومین دوره مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ دانشجویان دانشگاه‌های کشور توسط انجمن پاورلیفتینگ فدراسیون دانشجویی و هیات ورزش‌های دانشگاهی استان گیلان در تاریخ 8 تا 10 اسفندماه، بخشنامه این مسابقات اعلام شد.

بخش‌نامه این رقابت‌ها که به رؤسای هیات‌های ورزشی دانشگاهی استان و مدیران کل تربیت بدنی مراکز آموزش عالی کشور ابلاغ شده به شرح زیر است:

بخشنامه مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ دانشجویان

روسای محترم هیات‌های ورزشی دانشگاهی استان و مدیران کل محترم تربیت بدنی مراکز آموزش عالی کشور

سلام علیکم

احتراماً به اطلاع می‌رساند به منظور شناسایی نفرات برتر و تشکیل تیم ملی پاورلیفتینگ دانشجویان کشور، مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ در رشت برگزار خواهد شد، خواهشمند است دستور فرمائید ضمن اطلاع رسانی به همه مراکز تحت پوشش و در نظر گرفتن شرایط ذیل نسبت به اعلام اسامی ورزشکاران تا تاریخ ۱۵ بهمن ماه اقدام لازم به عمل آید. ضمناً لازم است ورزشکاران هنگام پذیرش مدارک زیر را همراه داشته باشند.

شرایط عمومی و اختصاصی

۱-    ارائه لیست دانشجویان، مربیان و سرپرستان شرکت کننده که به تایید معاون آموزشی دانشگاه مربوطه رسیده باشد.

۲-    ارائه گواهی اشتغال به تحصیل

۳-    داشتن بیمه ورزشی سال ۱۳۹۷ (تاریخ صدور بیمه حداقل ۷۲ ساعت قبل از شروع مسابقات باشد)

................ = تعداد نفرات × ۷۰۰.۰۰۰ ریال × ۳(روز)

۴-    ارائه اصل و تصویر رسید بانکی حق شرکت افراد (دانشجویان، مربیان، سرپرستان و ...) در مسابقات به حساب شماره ۰۱۰۹۱۵۶۹۷۴۰۰۲ نزد بانک ملی ایران شعبه خیابان ویلا بنام فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی که بر اساس جدول زیر محاسبه و واریز گردد.

  زمان ورود و پذیرش بعد از ظهر روز چهارشنبه ۸ اسفند ماه

  مسابقات در ۸ وزن ۱۲۰+، ۱۲۰-، ۱۰۵-، ۹۳-، ۸۳-، ۷۴-، ۶۶-، ۵۹- کیلوگرم برگزار خواهد شد و هیچگونه محدودیتی برای معرفی افراد در اوزان یاد شده وجود ندارد.

  وزن کشی روز ورود، ۸ (اسفند) از ساعت ۱۹ تا۲۰ انجام می شود.

   جلسه هماهنگی (کنگره) روز ورود، ۸  اسفند ساعت۲۱ می باشد.

   مسابقات روزهای ۹ و ۱۰  اسفند ماه برگزار خواهد شد.

  کلیه ورزشکاران بایستی کارت شرکت در مسابقات را همراه داشته باشند در غیر اینصورت از حضور آنان در آن رقابت ها جلوگیری بعمل خواهد آمد.

  از شرکت کنندگان تست دوپینگ بعمل خواهد آمد.

نفرات برتر هر وزن توسط کمیته فنی برای تشکیل تیم ملی پاور لیفتینگ دانشجویان به اردو دعوت خواهند شد.

 سرپرستان تیم ها برنامه ریزی های لازم را معمول تا فرد یا افراد اعزامی به موقع به محل مسابقات عزیمت و در جلسه هماهنگی که ساعت ۲۱ روز ۸ اسفند ماه تشکیل می شود حضور یابند. چنانچه تیم یا افرادی به دلایلی موفق به حضور در جلسه نشوند لازم است قبل از تشکیل جلسه، ورود خویش را به آقای شادپور با شماره تلفن ۰۹۱۱۸۴۶۱۴۴۲ اعلام نمایند.

  توجه:

چهارمین دوره مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ دانشجویان جهان تیر ماه سال ۱۳۹۸ در کشور استونی برگزار خواهد شدکه در صورت تامین هزینه ها و اعتبارات مورد نیاز توسط هریک از بخش های آموزش عالی اعزام تیم مذکور میسر خواهد بود.

مسابقات جهانی صرفا در رشته پاورلیفتینگ برگزار خواهد شد و نفرات برتر که توسط کمیته فنی شناسایی و به اردو دعوت می شوند برابر قوانین و مقررات فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی (FISU) بایستی از نظر سنی شرایط لازم را دارا باشند (متولدین ۱۱/۱۰/۱۳۷۲ به بعد)

برای شرکت در مسابقات محدودیت سنی وجود ندارد.

دکتر محمدرضا دهخدا

رئیس فدراسیون

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.