یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

کار تشکیلاتی منسجم رمز موفقیت ما در معاونت فرهنگی و دانشجویی است

کار تشکیلاتی منسجم   رمز موفقیت در معاونت فرهنگی و دانشجویی است

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: رسالت معاونت فرهنگی و دانشجویی بسیار خطیر و پراهمیت است و کار تشکیلاتی منسجم و داشتن انضباط کاری رمز موفقیت ما در این مجموعه خواهد بود.

به گزارش مفدا بوشهر، "دکتر اکرم فرهادی" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نشست صمیمانه با کارکنان معاونت فرهنگی و دانشجویی، به مهم ترین اولویت‌های کاری این معاونت پرداخت.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این نشست بیان داشت:‌ با وفاق و همدلی روزافزون مجموعه فرهنگی و دانشجویی، می‌توان خاطرات شیرینی را در طول مدت خدمت رقم زد. رسالت معاونت فرهنگی و دانشجویی  بسیار خطیر و پراهمیت است و کار تشکیلاتی منسجم و داشتن انضباط کاری رمز موفقیت ما در این  مجموعه خواهد بود.

فرهادی ضمن تاکید بر فرآیند کاری شفاف مؤلفه‌هایی همچون شناسایی جایگاه‌ها، تقسیم عادلانه فعالیت‌ها و نظام اعطای پاداش مبتنی بر عدالت و همچنین داشتن جلسات مستمر هماهنگی را از جمله  معیارها و مبانی یک تشکیلات منسجم و پویا عنوان کرد.

وی در ادامه افزود: مشارکت دانشجویان در فرآیند برنامه های فرهنگی و دانشجویی امری بدیهی است و وظیفه خطیر مدیران دانشجویی و فرهنگی استفاده از ظرفیت های دانشجویی برای پیشبرد اهداف دانشگاه است.

در ادامه این نشست ، مدیران فرهنگی و دانشجویی و مسؤولین بخش‌های مختلف معاونت فرهنگی و دانشجویی به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

گزارش:حامد یوسفی

عکاس: مهرداد پویا

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.