شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴

ناوگان حمل و نقل دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان مورد پایش و ارزیابی قرار گرفت

بازدیدازناوگان

به منظور ارائه هرچه بهتر و ایمن‌تر خدمات حمل و نقل به دانشجویان، معاون فرهنگی و دانشجویی به همراه مسوولان دانشگاه از خودروهای نقلیه شرکت ارائه دهنده خدمات ایاب و ذهاب این دانشگاه بازدید کرده و وسایل نقیله را مورد ارزیابی و پایش قرار دادند.

 به گزارش مفدا  زنجان، در این بازدید دکتر محسنی "معاون فرهنگی و دانشجویی" به همراه دکتر باقری" مدیر امور دانشجویی و کریمی"رئیس اداره خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان حضور داشتند و از همه خودروهای نقلیه شرکت ارائه دهنده خدمات ایاب وذهاب این دانشگاه بازدید کرده و وسایل نقیله را از جهات مختلف مورد ارزیابی و پایش قرار دادند.

این بازدید به منظور ارایه خدمات بهتر و ایمن‌تر به دانشجویان انجام شد و امکانات مناسب و استاندارد خودروها مورد ارزیابی قرارگرفت.

 در این پایش معاینه فنی خودروها، گواهینامه اختصاصی رانندگان، بازدید فنی و توجه به نواقص خودروها و سیستم های گرمایشی و سرمایشی مورد تاکید قرارگرفته است.

دکتر مهران محسنی ضمن یادآوری حادثه دلخراش دانشگاه آزد واحد علوم وتحقیقات وابراز همدردی با خانواده این عزیزان بر عمر مفید ،امکانات استانداردورعایت نظافت و اصول بهداشتی ماشین های طرف قرارداد این دانشگاه تاکید کرد.

معاون فرهنگی ودانشجویی بر ادامه  پایش و بازدید در طول ترم تاکید نمود و اضافه کرد: بااتفاقی که در دانشگاه آزاد برای دانشجویان رخ داد، دیگر پذیرفتنی نخواهد بود که این اتفاق دلخراش در جای دیگری از کشور تکرارشود. این پایش روز جمعه ۲۱دی ماه ۹۷ در محوطه پردیس دانشگاه از ساعت ۱۱ و سی دقیقه شروع شد و تا ساعت ۱۲و سی دقیقه ادامه داشت.

در حال حاضر ۱۵ دستگاه اتوبوس و مینی بوس در ناوگان حمل و نقل دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان خدمات حمل و نقل را انجام می دهند که از این تعداد ۴ دستگاه اتوبوس و ۱۱دستگاه مینی بوس به صورت عقد قرارداد استیجاری ناوگان ایاب و ذهاب را تشکیل می دهند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.