پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع از سلف سرویس دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان

بازدید معاون توسعه و معاون فرهنگی و دانشجویی از مدیریت تربیت بدنی و سلف سرویس

مهندس «بهروز رحیمی» معاون توسعه مدیریت و منابع همراه با دکتر «سیما سادات لاری» معاون فرهنگی و دانشجویی با حضور در سلف سرویس دانشگاه علوم پزشکی همدان از بخش های مختلف این مجموعه بازدید کردند.

به گزارش مفدا همدان، مهندس رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع به همراه دکتر لاری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان از سلف دانشجویی این دانشگاه بازدید کردند.

در این بازدید مهندس رحیمی ضمن تقدیر از عملکرد مناسب کارکنان آشپزخانه سلف سرویس دانشگاه در خصوص طبخ خوراک مناسب برای رفاه دانشجویان اظهار داشت: یکی از اتفاقات بسیار خوبی که در حوزه سلف دانشگاه صورت گرفته مکانیزه و صنعتی شدن دستگاه ها و وسایل پخت غذا برای دانشجویان بوده که باعث می شود غذای طبخ شده با کیفیت بیشتر و با رعایت نکات بهداشتی مناسب به دانشجویان عرضه شود.

وی در ادامه افزود: تمام تلاش معاونت توسعه مدیرت و منابع دانشگاه بر این اساس است که بودجه های تخصیص شده به معاونت فرهنگی و دانشجویی با بهترین شکل پرداخت گردد تا رفاه هر چه بیشتر را برای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان که سرمایه هایی بالقوه برای کشور به شمار میروند به ارمغان بیاوریم تا بتوانند در شرایط محیطی و فیزیکی مناسب تحصیل کرده و در آینده افتخار آفرینان کشور عزیزمان ایران اسلامی باشند.

مهندس رحیمی همچنین در ادامه این بازدید دستورات لازم برای پیگیری برخی موضوعات این مجموعه را ابلاغ کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.