سه‌شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۲

افتتاح شش انجمن علمی دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

310.jpg

جشن افتتاحیه انجمن‌های علمی "پزشکی"، "پرستاری , مامایی"، "بهداشت"، "تکنولوژی جراحی"، "تکنولوژی پرتو شناسی" و انجمن علمی "هوشبری" دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا بیرجند، این مراسم باحضور معاون فرهنگی و دانشجویی، روسای دانشکده‌ها و جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، در سالن شهید رحیمی این دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر دستجردی، دبیر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ضمن بیان ضرورت تشکیل این انجمن‌ها، دانشجویان را به حضور و همکاری در این انجمن‌ها دعوت کرد و به توضیحاتی درخصوص نحوه تشکیل انجمن ها و معرفی کادر دست اندر کار و دبیران انجمن ها ارایه داد.

دبیر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه در ادامه شروع به کار رسمی شش انجمن علمی انجمن های علمی "پزشکی"، "پرستاری , مامایی"، "بهداشت"، "تکنولوژی جراحی"، "تکنولوژی پرتو شناسی" و انجمن علمی "هوشبری" را اعلام کرد.

این مراسم با برنامه‌های متنوعی همراه بود که آن جمله می‌توان به اجرای موسیقی سنتی توسط یکی از دانشجویان، برگزاری مسابقه علمی، برش کیک افتتاحیه انجمن‌ها و بازدید از غرفه‌های انجمن‌های علمی دانشگاه اشاره کرد.

گفتنی است در پایان برنامه دانشجویان علاقمند اقدام به عضویت در انجمن مورد نظر خود کردند.

.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.