چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳

به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز؛

نشست مدیران دانشجویی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی منطقه جنوب غرب برگزار شد

اهواز

نشست مدیران امور دانشجویی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی منطقه جنوب غرب با هدف بررسی آئین نامه های موجود در این مدیریت، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.

به گزارش مفدا اهواز، این نشست با هدف بارش افکار، بررسی آئین نامه های موجود در این مدیریت از جمله، آئین نامه های اسکان، تغذیه و کاردانشجویی، انتخاب دبیر منطقه جنوب غرب در حوزه مدیریت امور دانشجویی و هم اندیشی و ارائه نظرات و پیشنهادات مدیران در راستای بهبود امور رفاهی دانشجویان با حضور مدیران امور دانشجویی دانشگاه های لرستان و دزفول و دانشکده های علوم پزشکی آبادان، بهبهان و شوشتر دوشنبه، دهم دی‌ماه ۹۷ به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزارشد.

در ابتدای جلسه دکتر مسعود کرمی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، ضمن عرض خوشامدگی به میهمانان گفت: کار در حوزه امور دانشجویی بسیار گسترده است و دشواری خاص خود  را دارد.

وی گفت: از آنجا که دانشگاه‌ها بصورت عملیاتی درگیر با اجرای آئین نامه‌ها هستند بدون شک نظرات آنان می‌تواند بسیار مثمرثمر باشد چرا که بصورت عملی با موضوعات مختلف در اجرای آئین نامه ها سر و کار دارند.

در این نشست یک روزه آئین نامه‌های موجود بررسی شده و نظرات و پیشنهادات جهت ارسال به وزارت جمع آوری شد، همچنین با نظر اعضا جلسه دکتر بیژن حسین پور، مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به عنوان دبیر منطقه جنوب غرب انتخاب شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.