سه‌شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تشریح کرد:

جزئیات امتیازات جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

1

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه جزییات امتیازات شرکت و کسب مقام در جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور را برای اساتید ، کارکنان و دانشجویان دانشگاه تشریح کرد.

دکتر محمد رضا غلامی در گفت و گو با "مفدا کرمانشاه" با اشاره به برگزاری بیست و چهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در تشریح امتیازات این جشنواره در بخش اساتید گفت: شرکت و ثبت نام اساتید برابر با ۱۲ ساعت یا ۱/۵ امتیاز فرهنگی و در صورتی که هر یک از آنان به مرحله کشوری راه یابند ۲۴ ساعت یا ۳ امتیاز فرهنگی و اگر در این مرحله حائز رتبه اول تا سوم گردند ۴۰ ساعت یا ۵ امتیاز فرهنگی به اساتید تعلق خواهد گرفت و نفرات برگزیده اول تا سوم کشوری نیز به سفر زیارتی مشهد مقدس اعزام می شوند.

وی در ادامه درخصوص امتیازات بخش کارمندی این جشنواره عنوان کرد: شرکت کارمندان و ثبت نام آنان برابر با ۶  امتیاز دوره آموزشی و در صورتی که هر یک از کارکنان به مرحله کشوری راه یابند ۱۲ امتیاز آموزشی و اگر در این مرحله حائز رتبه اول تا سوم شوند ۱۶ امتیاز آموزشی به آنان تعلق خواهد گرفت.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود : نفرات برگزیده اول تا سوم دانشگاهی به ترتیب در هر بخش ۳۰۰  ، ۲۰۰  و ۱۵۰ هزار تومان و نفرات برگزیده اول تا سوم کشوری به ترتیب ۱ میلیون تومان ، ۷۰۰ هزار تومان و ۵۰۰ هزار تومان و به نفرات اول تا سوم ملی  یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اهدا خواهد شد .

دکتر غلامی در ادامه به امتیازات این جشنواره برای دانشجویان اشاره کرد و افزود: دانشجویان با ثبت نام در جشنواره و شرکت و کسب حد نصاب لازم از امتیاز ۳ ماه غذای رایگان و ۳ نمره درس تربیت بدنی و در صورتی که به مرحله کشوری راه یابند و به عنوان برگزیده کشوری اعلام گردند از امتیاز ۱ سال غذای رایگان و ۵ نمره دروس معارف و تربیت بدنی و همچنین جوایز نفیس بهره خواهند برد.

وی اضافه کرد: به نفرات برگزیده اول تا سوم کشوری به ترتیب ۱ میلیون تومان ، ۷۰۰ هزار تومان و ۵۰۰ هزار تومان و نفرات برگزیده اول تا سوم دانشگاهی به ترتیب ۴۰۰  ، ۲۰۰  و ۱۵۰ هزار تومان  اهدا خواهد شد و نفرات اول تا سوم تمامی بخش ها در مرحله کشوری به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

گفتنی است مهلت ثبت نام در بیست و چهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور تا ۱۵ بهمن ماه سال جاری و مهلت ارسال آثار تا ۱۵ خرداد سال ۹۸ است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.