یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴

به همت اداره مشاوره و سلامت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ایران

کارگاه آموزشی "راه کارهای مقابله با آسیب‌های فضای مجازی" برگزار شد

کارگاه فضای مجازی

مدرس این کارگاه آموزشی آقای دکتر جلالی روانپزشک و عضو هیئت علمی دانشگاه ایران بوده و شرکت کنندگاناز بین کارکنان دانشگاه با شرکت در این جلسه از ۸ امتیاز آموزش ضمن خدمت برخوردار شدند.

به گزارش مفداایران، اداره مشاوره و سلامت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ایران، روز چهارشنبه ۵ دی‌ماه، کارگاه آموزشی "راه کارهای مقابله با آسیب‌های فضای مجازی" را در سالن کارگاهی شماره ۵  مرکز همایش‌های رازی برگزار کرد.

مدرس این کارگاه آموزشی آقای دکتر جلالی روانپزشک و عضو هیئت علمی دانشگاه ایران بوده و شرکت کنندگان از بین کارکنان دانشگاه ایران با شرکت در این جلسه آموزشی از ۸ ساعت امتیاز آموزش ضمن خدمت برخوردار شدند.

در این کارگاه، دکتر جلالی در رابطه با راهکارهای خود مراقبتی در برابر آسیب‌های ناشی از ارتباطات فضای مجازی، شیوه‌های ایمن کار در فضای مجازی، اعتیاد به اینترنت و سوء استفاده‌هایی که ناشی از اعتماد به فضای مجازی می‌شود و ... مطالبی ارائه نمود.

همچنین در این برنامه سوالاتی برای شرکت کنندگان تحت عنوان پیش آزمون و پس آزمون طراحی شده بود که نتایج تاثیر حضور در این کارگاه آموزشی برای شرکت کنندگان مشخص گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.