چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان:

ناوگان حمل و نقل دانشجویی علوم پزشکی همدان در سلامت کامل است

دکتررحمانی رسا/همدان

دکتر «امیر رحمانی‌رسا» گفت: ناوگان حمل و نقل دانشجویی تحت کنترل دقیق است و مواردی همچون داشتن کارت معاینه فنی، کارت سلامت راننده و بیمه نامه معتبر همواره مد نظر بوده و این ناوگان در سلامت کامل مشغول به خدمت رسانی است.

دکتر «امیر رحمانی‌رسا» مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان در گفتگو با مفدا همدان ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران و تاکید بر پیشگیری و نظارت سختگیرانه در این باره اظهار داشت: ۴۵ دستگاه مینی بوس روزانه بالغ بر۲ هزار و ۷۰۰ دانشجو را در حدود ۱۳۵ مسیر میان خوابگاه ها، دانشگاه و مراکز آموزشی - درمانی تابعه در دانشگاه علوم پزشکی همدان جابه جا می کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تمام رانندگان سرویس های دانشجویی، متاهل بوده و میانگین سنی آنان ۳۵ سال است افزود: تمام خودروها دارای بیمه نامه بوده و هر ۳ ماه یکبار ملزم به دریافت معاینه فنی نیز هستند.

دکتر رحمانی رسا همچنین یادآور شد: تردد این خودروها در شهر نیازمند اخذ مجوز لازم از شهرداری است که از ملزومات آن علاوه بر داشتن معاینه فنی و بیمه نامه، داشتن کارت سلامت راننده است که هر ۶ ماه یکبار آزمایش های سلامت جسمانی و روانی برای رانندگان نیز انجام و گواهی آن ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: مدارک فوق به طور منظم توسط مسئول واحد نقلیه معاونت فرهنگی و دانشجویی کنترل و در صورت وجود هرگونه نقص، اقدام فوری در جهت رفع مشکلات و ایرادها انجام خواهد شد.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه در پایان تصریح کرد: در مجموع ناوگان حمل و نقل دانشجویی تحت کنترل دقیق است و مواردی همچون داشتن کارت معاینه فنی، کارت سلامت راننده و بیمه نامه معتبر همواره مد نظر بوده و این ناوگان در سلامت کامل مشغول به خدمت رسانی است.

گفتنی است صبح امروز دکتر رحمانی رسا ضمن رانندگی با یکی از سرویس های دانشجویی از دانشگاه تا محل خوابگاه دانش و بالعکس، شخصا از ناوگان حمل و نقل دانشگاه بازدید و کارت سلامت رانندگان، تاریخ اعتبار گواهی نامه رانندگی و بیمه نامه این وسایل نقلیه را بررسی کرد. و سپس شخصا با رانندگی یکی از خودروهای دانشجویی ،دانشجویان دختر خوابگاه دانش را دانشگاه به عهده گرفت و عینا وسایل نقلیه را کنترل کرد.

فیلم بازدید  دکتر رحمانی رسا مدیر امور دانشجویی از نقلیه و رانندگی  از خوابگاه  دخترانه دانش و جابجایی دانشجویان با مینی بوس تا دانشگاه 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.