سه‌شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱

در مسیر اجتماعی شدن سلامت، همایش "نقش من" در دانشگاه ایران برگزار خواهد شد

همایش نقش من

همایش "نقش من" روز شنبه ۸ دی ماه با موضوع "ارزیابی چالش‌های مساله‌ی اجتماعی شدن سلامت در محدوده‌ی تحت پوشش دانشگاه" در تالار هزار نفره‌ی رازی برگزار خواهد شد.

بنابر گزارش مفداایران، همایش "نقش من" روز شنبه ۸ دی ماه ۹۷ در تالار هزار نفره‌ی مرکز همایش‌های رازی برگزار خواهد شد. این همایش به ارزیابی چالش‌های مساله‌ی اجتماعی شدن سلامت در محدوده‌ی تحت پوشش دانشگاه خواهد پرداخت.

در این نشست علاوه بر ارائه‌ی گزارش وضعیت سلامت و آسیب‌های اجتماعی در محدوده‌ی تحت پوشش دانشگاه، دیدگاه‌های سایر دستگاه‌ها چون شهرداری، بهزیستی و نهادهای پژوهشی و دانشگاهی ارائه خواهد گردید و زمینه‌ای برای هم‌افزایی در راستای اهداف دانشگاه نسل سوم فراهم خواهد شد.
موضوع اجتماعی شدن نظام سلامت مورد تاکید مقام  وزارت و از اولویت‌های دانشگاه ایران است و لازم است مدیران، کارکنان، اعضای هیات علمی و دانشجویان با آن آشنا باشند و در مسیر آن بکوشند. از این‌رو حضور حداکثری ذینفعان فوق در همایش می‌تواند گامی در جهت فرهنگ‌سازی برای کاربست این مفهوم باشد.

همچنین ریاست دانشگاه ایران در نامه‌ای به تمام واحدهای دانشگاهی تصریح کرده‌اند که شرکت در این همایش مورد تایید و تاکید اینجانب است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.