سه‌شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷

انتخاب نماینده شورای صنفی دستیاران و دانشجویانPhD دانشگاه علوم پزشکی ایران

شورای صنفی

               به گزارش مفداایران، جلسه انتخاب نماینده شورای صنفی دستیاران و دانشجویانPhD دانشگاه روز شنبه بیست و ششم آذرماه در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

در  ابتدای جلسه جناب آقای هاشمی، سرپرست مدیریت امور دانشجویی دانشگاه گزارشی در خصوص نحوه‌ی اطلاع رسانی و ثبت نام کاندیداهای انتخابات شورای صنفی دستیاران و دانشجویانPhD دانشگاه  براساس برنامه زمانی مصوب ارائه نمودند.

در نهایت طبق گزارش ایشان شش نفر از دانشجویان ثبت نام کننده تایید صلاحیت شده‌اند و طبق آیین نامه انتخابات شورای صنفی، انتخابات برگزارنشده و از میان کاندیداها فردی به عنوان نماینده شورای صنفی معرفی می گردند.   

سپس جناب آقای دکتر شفائی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پس از معرفی آقای محمد حسینی به عنوان دبیرکل شورای صنفی دانشجویان ، طی سخنانی به بیان روند انتخابات میان دوره ای شورای صنفی در آذرماه سال قبل، پیگیری مسائل تغذیه،برگزاری انتخابات شورای صنفی در اردیبهشت ماه سال جاری پرداخته  و اعلام نمودند که  برنامه معاونت دانشجویی بر تعامل با دانشجویان و فراگیران دانشگاه قرارداردکه بر این اساس به لطف خداوند ارتباط خوبی برقرار بوده و ابراز امیدواری کردند که تشکیل شورای صنفی دستیاران و دانشجویانPhD دانشگاه همراه با نتایج خوبی باشد واعلام نمودند که معاونت نیز با توجه به محدودیت ها و توان مالی نهایت تلاش خویش را جهت موفقیت شورای صنفی دستیاران و دانشجویانPhD دانشگاه خواهد داشت.  

سپس اعضای شورای صنفی  دستیاران و دانشجویانPhD به معرفی خویش پرداختند.         

 در پایان خانم زهرا جیریایی و آقای هومان پارسائی کاندیدای  نمایندگی شورای صنفی شدند و پس از رای گیری آقای هومان پارسائی با ۳ رای در مقابل یک رای خانم زهرا جیریایی و ۲ رای ممتنع به عنوان نماینده شورای صنفی دستیاران و دانشجویانPhD دانشگاه انتخاب گردیدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.