یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷

به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز:

دومین نشست منطقه‌ای خانه نشریات جنوب غرب کشور برگزار شد

اهواز

دومین نشست فعالین نشریات دانشجویی منطقه جنوب غرب کشور با حضور بیش از ۱۰۰ فعال نشریاتی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.

امین ناظری، عضو شورای مرکزی خانه نشریات وزارت بهداشت و نماینده نشریات دانشجویی منطقه  جنوب غرب در مصاحبه با مفدا اهواز گفت: هدف از برگزاری این نشست افزایش آگاهی و تقویت توانایی فعالین نشریاتی دردانشگاه‌های علوم پزشکی بوده است.

وی بیان کرد: این نشست دو روزه با مشارکت بیش از صد نفر از مدیرمسئولان، سردبیران و اعضا هیئت تحریریه نشریات دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی اهواز، لرستان، دزفول و دانشکده‌های علوم پزشکی بهبهان، شوشتر و آبادان با حضور اساتید برجسته کشوری و استانی  پنج شنبه و جمعه،۲۴ و ۲۵ آذرماه ۹۷ به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.

نماینده نشریات دانشجویی قطب جنوب غرب کشور تصریح کرد: در این نشست کارگاه‌های آموزشی اعم از تولید محتوا، صفحه آرایی، پادکست و حقوق نشریات برگزار شد.

ناظری گفت: سعی کرده‌ایم در این نشست دانشجویان با قوانین و حقوق نشریات دانشجویی آشنای پیدا کنند، چرا که آگاهی دانشجویان به حقوق خود می تواند راه را برای اعمال سلیقه های شخصی افراد در دانشگاه‌ها ببندد.

نماینده نشریات دانشجویی قطب جنوب غرب در پایان بیان کرد: کار در حوزه فرهنگی دشوار است، لذا مسئولان باید در تصمیم گیری و برنامه ریزی برای قشر دانشجو حساسیت بیشتری نشان دهند تا از اعمال سلیقه‌های شخصی اشخاص که ممکن است به روحیه و توانایی دانشجویان لطمه وارد کند، جلوگیری شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.